Reklam
  • Reklam
Ülkü Çangar: "Çangar’a gelen herkes memnun...

Ülkü Çangar: "Çangar'a gelen herkes memnun ayrılacak"

Bmw dünya satış rekortmeni Çangar Motors, Mini ve Ford markalarıyla da geniş bir kitleye hizmet veriyor. 2018’e dolu dolu giren bu üç marka için yeni modeller katılacak filoya, yani araçlarda değişim var.

Reklam
06 Mart 2018 - 08:39
Reklam

 

Çangar LTD Direktörü Ülkü Çangar’a göre 2018 yılında değişmeyecek tek şey, Çangar Motors müşterilerinin memnuniyeti olacak. 

Not olarak düşelim, otomotiv sektöründe dikkat çeken bir sürpriz de yapabilir yakın zamanda Çangar Motors. İzleyip, görelim. 


Gelin şimdi röportaja geçelim...

 

“LİDERLİĞİ SÜRDÜRMEK HEDEFLERİMİZDEN SADECE BİRİ”

2018 sektör hedefiniz nedir?

Aslına bakarsanız Çangar Motors’un senelik olarak değişen hedefleri söz konusu değil, biz her sene KKTC otomotiv sektöründe lider kalmayı devam ettirmek ve bizi destekleyen müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi devam ettirme hedefindeyiz. Değişen piyasa koşullarına ve müşteri tercihlerine en iyi şekilde cevap verip sektördeki yerimizin lider olarak kalması bizim hedeflerimizden sadece bir tanesi.
 
2018 yılında hangi araçlar gelecek?

2018 yılında KKTC’nin resmi ve tek ithalatçısı olduğumuz BMW, MINI ve Ford markalarında birçok modelde değişiklikler olacak. Değişecek modellerin bilgisini şu anda paylaşmak için çok erken aynı zamanda ama değişmeyecek tek şey olacak: Çangar Motors’a gelen herkes memnun ayrılacak. Ayrıca 2018’de de ilerleyen teknoloji ile müşterilerimize daha iyi donanımda araçlar sunacağız.

“YAKIT CİMRİSİ ARAÇLAR GELİYOR”
 
Özellikleri ve avantajları neler?
 
Araç donanımlarımız marka ve modele göre değişiklik gösterse de araçlarımızın hepsinin güçlü güvenlik teknolojilerine sahip olması, yakıt tüketimi bakımından cimri olması en önemli özelliklerinden ilk ikisi. Çangar Motors olarak yıllardır araç sahibi olmak isteyen halkımıza en iyi koşullarda ödeme planları çıkartmaktayız. Otomobil kredisi ile seçkin bankalardan en düşük faiz oranları ile araç sahibi olmak isteyen herkesi showroomlarımıza bekleriz.’’

 
Piyasa hedefleri neler?

‘‘Gerçekten zorlu bir sektörde ve çok zorlu bir piyasada iş yaşantımıza devam ediyoruz. Günden güne değişen tercihler, müşteri kitlesi ve özellikle ekonomik koşullarda ne yazık ki uzun vadeli planlar yapamıyoruz. Piyasadaki hedefimizden ziyade bizim hedeflerimiz var, 1997’de çıktığımız bu yolda, tüm müşterilerimizi mutlu ve memnun görmek, en uygun fiyatlarda en iyi araçları satmak, piyasada liderliğimizi devam ettirmek bunlardan birkaçı.’’
 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
City Mall AVM, münhal açtı!..
City Mall AVM, münhal açtı!..