Reklam
  • Reklam
UKÜ, kadına şiddete karşı farkındalık yaratmak adına etkinlik...
Reklam

UKÜ, kadına şiddete karşı farkındalık yaratmak adına etkinlik ve seminer düzenliyor!..

Yüksek Öğretim Kurumu olarak, evrensel bilgi üreten, yayan ve kullanan, bilgiyi kullanarak içinde bulunduğu topluma katkı sağlayan bir üniversite anlayışı geliştirmeyi misyon edinmiş üniversitelerden Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), kadına yönelik şiddete karşı farkındalık yaratmak adına etkinlik ve seminer düzenliyor. İşte detaylar…

Reklam
22 Kasım 2018 - 19:13 - Güncelleme: 24 Kasım 2018 - 20:34
Reklam

UKÜ kadına şiddete karşı farkındalık yaratmak adına etkinlik ve seminer düzenliyor!

Kuzey Kıbrıs'ın kusursuz bir eğitim ve öğretim yılı sunmayı hedefleyen üniversitelerinden Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Kulübü ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi (PDAREM) iş birliğinde 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü kapsamında etkinlikler ve seminer gerçekleşeceğini açıkladı.

27 Kasım 2018 Salı günü, 10.30-11.30 saatleri arasında yapılacak “Kadın ve Güvenlik” (BMGK1325) konulu seminer Çevik Uraz Merkezi, Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Seminerde, Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji Bölüm Başkanı, Toplumsal Cinsiyet Dayanışma Ekibi GAT Üyesi, Prof. Dr. Biran Mertan konuşmacı olarak yer alacak.

RPD Kulüp Danışmanı Öğretim Görevlisi Dr. Şerife Özbiler, bütün hafta boyunca sürecek ve UKÜ Çevik Uraz Merkezi Konferans Salonu önünde başlayacak olan etkinlikte kurulacak standlarda bilgilendirici broşür ve kurdele verileceğini belirtti.

Detaylı bilgi için:

İletişim: +90 392 671 11 11

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SUNSEL ENTERPRISES LTD. çalışmak istermisiniz?
SUNSEL ENTERPRISES LTD. çalışmak istermisiniz?
Sigarada paket uygulaması yarın başlıyor.İşte detaylar...
Sigarada paket uygulaması yarın başlıyor.İşte detaylar...