Reklam
  • Reklam
Üç ödül birden alan Noyanlar’dan, yeni yıla özel yatırım...

Üç ödül birden alan Noyanlar'dan, yeni yıla özel yatırım fırsatı!

Kıbrıs inşaat sektörünün güçlü markası Noyanlar, başarısını üç yeni ödülle taçlandırdı. En iyi inşaat firması ve en iyi müteahhit firması seçilen Noyanlar, yatırımcılarına teşekkür niteliğinde bir kampanya başlattı. Son bir yılda yaklaşık 400 kişiyi ev sahibi yaptıklarını anlatan Ahmet Noyan, yüzde 18'e varan indirimin müjdesini verdi.

Reklam
01 Aralık 2016 - 09:47 - Güncelleme: 01 Aralık 2016 - 10:33
Reklam

Kıbrıs inşaat ve Kıbrıs emlak sektörünün köklü şirketlerinden Noyanlar Group, Property NC dergisinin her sene düzenlediği ‘’Property NC Awards’’ emlak ödülleri töreninde 3 büyük ödül aldı.

Noyanlar Group ‘’Best Builder’’ ve ‘’Best Developer’’ (En iyi inşaat firması, En iyi müteahhit firması) dallarında ödüllendirildi. Ayrıca Gazimağusa’da konumlanan Angel Towers, ‘’Best residential commerical complex’’ ödülünün sahibi oldu

Noyanlar Group Şirket Direktörü Ahmet Noyan konu ile ilgili olarak: ‘’Property NC Awards töreninde aldığımız 3 büyük ödül bizi bir kere daha gururlandırdı. Öncelikle bunda emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür etmek isterim. Noyanlar Group olarak her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalıştık, her zaman ülkemizin geleceğini düşünerek yatırımlarımızı şekillendirdik. Bu tarz etkinliklerden gelen kazanımlar, çıktığımız bu yolda bize moral ve motivasyon olarak geri dönüyor’’ dedi.

Noyan: 2016’da 400’e yakın aileyi ev sahibi yaptık

Ülke ve bölgedeki siyasi konjektüre rağmen satış potansiyellerini koruduklarını söyleyen Ahmet Noyan: ‘’2016 yılında önceden satmış olduğumuz 300 evin teslimini yaptık,  ayrıca 400’e yakın bir sayıda yeni ev satışı gerçekleştirdik. Mevcut siyasi konjektürden etkilensek de, yeni pazar arayışlarına girerek satış rakamlarımızı istediğimiz noktada tutmayı başardık. Yerli halkımızın bize duyduğu güven ve ilgi ise bize güç vermekte.

Yerli Halkımıza Özel!

Yeni yıl arifesi olması nedeniyle, Kıbrıs halkına özel bir yeni yıl kampanyası belirlediklerini söyleyen Ahmet Noyan, bu kampanyanın kendileri için bir nevi kutlama niteliği taşıdığını ifade etti. Noyan: ‘’Bu kampanya vesilesi ile Noyanlar Group olarak tüm halkımızın yeni yılını kutlarız. %18’lere varan indirimler ve diğer avantajlar için bizi web sitemizden takip edebilirsiniz’’ şeklinde konuştu.

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..