Reklam
  • Reklam
Turkcell’in Paris tatili şanslıları belirlendi!

Turkcell’in Paris tatili şanslıları belirlendi!

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası “Aşkını Tazele” kazananları Korhan ve Nurcan Çağın çifti oldu.

Reklam
20 Şubat 2017 - 09:43
Reklam

Teknoloji ve yaşadığımız şehirler ne kadar gelişirse gelişsin, kalabalık ve gürültüden kaçıp kendimizi bilmediğimiz yerlere atmak istiyoruz. Tatil planı yaparken herkesin yaptığı programlardan farklı bir şey arayanlardansanız yalnız değilsiniz. Zira sosyal medyada yapılan anket tam da böyle bir tatil arayanlar için birebir. BuzzFedd'in alternatif tatil rotaları belirlemek için başlattığı ve on binlerce sosyal medya kullanıcısının katıldığı anket sonuçlandı. Sosyal medya kullanıcıları ölmeden önce görmeniz gereken 23 yeri belirledi. İşte gezginler için seyahat rotaları...

Re

Sakın Pisa Kulesi'ni tutarken fotoğraf çektirmeyin, bu zamanı Siena'yı keşfederek harcayın. 

R

Paris'ta Notre-Dame'ın yerine Sainte-Chappelle'i ziyaret edin. 

R

Listede İstanbul'a da yer verildi ancak bir uyarı ile: Tarihi eserleri değil İstanbul'un eski sokaklarını gezin.

R

New York'a gidin ancak Times Meydanı yerine Union Meydanı'nı ziyaret edin.

R

New Orleans (Warehouse bölgesini ziyaret edin) 

R

Hightail (Santa Monica, ABD) 

R

Ellis Adası (New York, ABD) 

R

Hindistan'a gidin, Taj Mahal yerine Golden Temple'ı ziyaret edin.

R

San Antonio’s Riverwalk 

R

Kopenhag'a gidin ama, meşhur Deniz Kızı heykelinde fotoğraf çektirmek için kuyruğa gireceğiniz zamanı kenti keşfetmeye harcayın

R

Seattle'a gidin, burada Columbia Tower'ı ziyaret edin ve kentin meşhur kahvesinin tadına bakın. 

R

Paris'e gidin ancak iyi bir manzaranın tek adresinin Eiffel Kulesi olmadığını unutmayın. 

R

Independence Hall (Philadelphia, ABD)

R

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası “Aşkını Tazele” Paris tatilini Korhan ve Nurcan Çağın çifti kazandı.
12 yıldır evli olan çift aşk şehri olarak da bilinen Paris’i tanıma fırsatı elde edecekleri için mutlu olduklarını söyledi, “İlk kez böyle bir fırsat yakaladık, ikinci balayımızı yaşayacağız, Kuzey Kıbrıs Turkcell’e çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
Sevgililer Günü kampanyasında, askinitazele.com web sitesi veya Facebook sayfasındaki uygulamadan düğün fotoğrafı ve mesajını paylaşan çiftler arasından noter huzurunda çekiliş yapıldı. Yapılan çekilişi Korhan ve Nurcan Çağın çifti kazandı.
Şanslı çift, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in 14 Şubat Sevgililer Günü’ne yönelik “Aşkını Tazele” kampanyasından kazandığı tatil fırsatı ile Fransa’nın başkenti Paris’te çok özel bir tatil yaşayacak.

Yoğun katılım

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, askinitazele.com web sitesi veya resmi Facebook sayfası üzerinden yüzlerce fotoğraf ve mesaj paylaşıldığı belirtildi.
Paris’te 3 gece 4 günlük ikinci balayı fırsatı sunan kampanya yoğun ilgi gördü.
Yarışmayı kazanan çift, düğün fotoğrafının yanında "Aşk ne geçmişte ne gelecekte, AN'dadır. AŞIK olma AŞK OL…" mesajını yazmış, profillerinde de paylaşmıştı.

Bizler de mutlu olduk”

Paris tatilini kazanan Korhan ve Nurcan Çağın çifti, Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Ayhan Barış ile bir araya geldi. Şanslı çifti tebrik eden Genel Müdür Yardımcısı Ayhan Barış, “Sizlerin mutluluğu, Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesi olarak bizleri de son derece sevindirmiştir. Güzel bir tatil dileriz” temennilerini iletti.
Genç çift de duydukları mutluluğu dile getirdi, böylesine özel bir fırsatı kendilerine sunduğu için Kuzey Kıbrıs Turkcell’e teşekkür etti. 
12 yıldır evli olan çift aşk şehri olarak da bilinen Paris’i tanıma fırsatı elde edecekleri için mutlu olduklarını söyledi, “İlk kez böyle bir fırsat yakaladık ikinci balayımızı yaşayacağız” dedi.


Aşklarını tazeleyecekler

8 Şubat tarihinde başlayan ve 14 Şubat tarihine kadar devam eden kampanyada yüzlerce çift çekilişe katılmaya hak kazandı. 
Noter huzurunda yapılan çekilişin ardından kazanan Korhan ve Nurcan Çağın çifti Paris tatiline gitme şansını yakaladı, çift bu hakkını 31 Mayıs 2017 tarihine kadar kullanabilecek.

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018