Reklam
  • Reklam
Türk İslam Kültür Cemiyeti ve Birlik Vakfı Kıbrıs’tan Berat...

Türk İslam Kültür Cemiyeti ve Birlik Vakfı Kıbrıs’tan Berat Kandili mesajı!

Berat Kandili için mesajlar devam ediyor. Türk İslam Kültür Cemiyeti ve Birlik Vakfı Kıbrıs da bir mesaj yayınladı. İşte detaylar.

Reklam
10 Mayıs 2017 - 17:48
Reklam

Türk İslam Kültür Cemiyeti ve Birlik Vakfı Kıbrıs yönetimi, Berat Kandili dolayısıyla tebrik mesajı yayınladı.

Açıklamada; Günahların affedildiği, rızıkların paylaşıldığı bu özel gecenin, tüm İslam alemine ve insanlığa bereket getirmesi temennisinde bulundu.

İşte mesajın devamı:

"Kandiller ışıklarıyla sadece karanlık gecelerimizi değil, aynı zamanda manevi feyziyle de bunalan gönüllerimizi aydınlatır, zihinlerimizi berraklaştırır. Esasen bu gibi mübarek gün ve geceleri değerlendirebildiğimiz sürece, güzel amellerle içini doldurabildiğimiz zaman, yanlışlarımızın farkına varıp doğru istikamete yönelebildiğimiz ölçüde bizim için bereketli ve kazançlı zaman dilimleri olacaktır.

İşte bu manevi atmosferde idrak edeceğimiz on bir ayın sultanı Ramazan ayının müjdecisi olan Berat Kandili’nde, gönül huzuru ile kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesini temenni ediyoruz.

Mübarek Berat Kandili’nin kutlu olmasını diler, milletimizin, memleketimizin ve tüm İslam aleminin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olmasını Cenab-ı Allahtan niyaz ederiz".

TÜRK İSLAM KÜLTÜR CEMİYETİ

BİRLİK VAKFI KIBRIS

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..