Reklam
  • Reklam
THY Kıbrıs Bölge Müdürü Resul Baş, Türk Hava Yolları’nın...

THY Kıbrıs Bölge Müdürü Resul Baş, Türk Hava Yolları'nın Haziran ayından itibaren kapasite arttıracağını paylaştı..

Türk Hava Yolları Kıbrıs Bölge Müdürü Resul Baş, “Misafirlerimize 120 ülkede 300 noktaya Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile ulaşım imkanı sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Reklam
20 Mart 2018 - 11:23
Reklam

 

“HAZİRAN AYINDAN SONRA KAPASİTEMİZİ %30 ARTIRMAYI PLANLIYORUZ”

2017 yılı nasıl bir yıl oldu sizin için?

2017 yılının ilk çeyreğinin ardından kazanılan olumlu ivme ile birlikte verimli bir yıl geçirdiğimize inanıyoruz. Haziran ayı itibariyle gerçekleştirdiğimiz frekans artışının karşılığını aldığımız bir yıl oldu. 2018 yılında da aynı strateji ile büyüyerek ada turizmine katkı sağlamayı planlıyoruz.

Gerek uçaklarımızdaki doluluk oranları gerekse sefer sayılarında planlanan artışlar ile daha iyi hizmet verdiğimizi ve bağlantı kalitelerimizin yükselmesiyle birlikte 2018 yılı için hizmetlerimizin daha da iyi noktalara çıkacağını ümit etmekteyiz.

2018 yılında planlarınız neler, yol haritanızda neler var?

2018 yılında haziran ayı itibariyle günlük uçuş sayımızı 7’ye çıkarmayı planlamaktayız.  %30 oranında kapasite artışına gidilerek bunun yolcularımız için bilet fiyatlarına olumlu yansımasını bekliyoruz.

Yeni yılda şirketinizin daha iyi noktalara gelmesi için öncelikleriniz neler olacak?

Pazardaki hakım pozisyonumuzu devam ettirmek için hizmet ve kalite odaklı çalışmalarımız devam etmekte. Türk Hava Yolları, yolcu uçuş deneyimini geliştirme konusunda yer ve uçak içi hizmetlerini bir bütün olarak ele almaktadır ve misafirlerine en yeni teknolojilerin de dahil edildiği konforlu bir seyahat sunmayı hedeflemektedir.   

İş dünyasına ve girişimcilere bir mesajınız var mı?

Türk Hava Yolları 1975 yılından beri Kıbrıs’ta faaliyet göstermekte olup, karşılıklı olarak haftada 28 frekans ile iki ülke arasında bağlantı sağlamaktadır. 

Bu vesileyle iki ülke arasında hem ticaretin, hem de turizmin geliştirilmesine katkıda bulunmak; İstanbul devamında ise, Kıbrıslı misafirlerimize 120 ülkede 300 noktaya Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile ulaşım imkanı sağlamaktan memnuniyet duymaktayız.   
 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
City Mall AVM, münhal açtı!..
City Mall AVM, münhal açtı!..