Reklam
  • Reklam
Telsim’den 10 numara parti..

Telsim'den 10 numara parti..

KKTC GSM sektörünün güçlü markası Telsim, yeniliklerle dikkat çekiyor. Escape Beach Club'da farklı bir etkinlik düzenleyen Telsim, müşterilere özel ayrıcalıkların da müjdesini verdi.

Reklam
17 Ağustos 2016 - 10:43
Reklam

Müşteri memnuniyetini odak noktası haline getiren Telsim’in geçtiğimiz günlerde basın toplantısı ile duyurduğu “İsteyin Yeter Ki” platformu kapsamında, 10 Numara Tarife lansmanının ilk aktivitesi, 10 Numara Parti Escape Beach Club’da gerçekleşti. Adanın en popüler plajlarından birinde düzenenlenen 10 Numara Parti’ye ilgi yoğun oldu.

 

DJ MATARACI VE AVNAYİM İLE DOYASIYA EĞLENCE

DJ Emin Mataracı’nın performansıyla dans eden gençler doyasıya eğlenirken, partinin sunuculuğunu da Türkiye’nin tanınmış isimlerinden Cem Avnayim üstlendi. Partiye katılanlarla eğlenceli oyunlar oynatan Cem Avnayim, cesaretini gösterenlere ödüller dağıtırken, sahnede yaşanan komik anları izleyenler de en az oyunu oynayanlar kadar eğlendiler.

 

KÖPÜK PARTİSİYLE EĞLENCE COŞTU

10 Numara Parti’de Cem Avnayim’in dağıttığı ödüllerin ardından başlayan köpük partisi görenleri şaşırttı. Dizlere kadar gelen bol köpüklerle ve DJ Emin Mataracı’nın müzikleriyle hoş görüntülere sahne olan köpük partisinde eğlenceli görüntüler ortaya çıktı.

 

OSMAN ALKAŞ’TAN VODAFONE SMART 7

Telsim’in reklam yüzü ve sesi olan tiyatro duayeni Osman Alkaş da 10 Numara Parti’ye katılanlar arasındaydı. Eğlencenin sonunda yapılan Selfie yarışmasında kazanana Vodafone Smart 7 ödülünü takdim eden Osman Alkaş yine espirileriyle herkesi güldürdü.

 

ÖZCAN: ABONELERİMİZE NE KADAR AYRICALIKLI OLDUKLARINI HİSSSETTİRECEĞİZ

Pazarlama Bölüm Başkanı Mustafa Yiğit Özcan, “İsteyin Yeter Ki” platformu kapsamında ve 10 Numara Tarife lansmanının ilk aktivitesi olan 10 Numara Parti’nin bir başlangıç olduğunu vurgulayarak “Telsim olarak biz müşterilerimizi dinliyoruz ve onların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. “İsteyin Yeter Ki” platformu da bunun bir göstergesi. 10 Numara tarifeyi müşterilerimize sunduğumuz andan itibaren olumlu geri dönüşler almaya başladık” dedi ve “İsteyinyeterki.com üzerinden aboneler tarifelerini, telefonlarını ve ev internetlerini seçerek 24 saat içinde kapıya hizmet alabiliyorlar. Kendi tarifelerini kendileri yaratabiliyorlar” diye ekledi.

Özcan, Telsim abonelerinin memnuniyetinin onlar için çok önemli olduğunun altını çizerek, “İsteyin Yeter Ki” platformu kapsamında daha birçok etkinliğimiz olacak, abonelerimize, ne kadar ayrıcalıklı olduklarını her anlamda hissetirmek niyetindeyiz” diye konuştu.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..