Reklam
  • Reklam
Teknoloji seven babalara için son model 8 hediye önerisi..

Teknoloji seven babalara için son model 8 hediye önerisi..

Babalar teknoloji sever. Evde bozulmuş ne varsa verirsiniz eline; pazar günü sabahtan akşama vidasını artıra artıra tamir eder. Televizyonun uzaktan kumandasını naylona sarar ki tuşların arası toz olmasın, butonların üzerindeki yazılar silinmesin. Çocuğuna aldığı oyun konsolunu en önce kendi test eder ki bir sakatlık çıkmasın. Haliyle bu tatlı adamlara Babalar Günü için en çok teknolojik hediyeler yakışır. İşte önerilerimiz...

Reklam
17 Haziran 2017 - 15:01 - Güncelleme: 17 Haziran 2017 - 15:18
Reklam

 

TELEVİZYON

Bütün gün çalışan babanız akşam olup eve gelince, ayaklarını güzelce bir uzatıp, çocuklarını da yanına alıp tuttuğu takımın şampiyonluk maçını seyretmesin mi? Seyretsin tabii, hem de en yüksek çözünürlüklüsünden...

 

KLİMA

Yaz sıcakları dalga dalga bastırıyor, babaları çok kritik bir tercih bekliyor. Ya üç ay balkonda oturup sivrisineklerle boğuşacak ya da bütün bir yaz elinde bir vantilatörle dolaşacak. Babanızı kurtarın bu işkenceden!

 

AKILLI TELEFON

Biliyoruz, sizin de babanız başlangıçta bizimki gibi yakın gözlüğünü burnuna indirecek, telefonu sol eliyle tutup sağ elinin işaret parmağıyla da ekranı kaydırmaya çalışacak. Ama bir de kaptırdı mıydı, gelsin selfie'ler gitsin görüntülü konuşmalar... 24 saat berabersiniz ondan sonra...

 

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR/TABLET

Önce eve ilk karne hediyesi Commodore 64'ünüz girdiğinde ne kadar sevindiğinizi hatırlayın, sonra da o dönem geceleri su içmeye kalktığınızda babanızı bilgisayarın başında ördek avlamaya çalışırken yakaladığınızı. Şu yaşa geldi halen kendine ait bir bilgisayarı hak etmedi mi bu adamcağız?

 

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

"Hanııımmm, benim mavi gömleği ütüledin mi?" demekten vazgeçemeyen babalar, "Dört tane elim yok ya Suat" diye haklı olarak isyan eden anneler. Halbuki mesela olsa şöyle bir çamaşırı buruşturmayan makine, babanız mutlu, anneniz mutlu, siz mutlu.

 

EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ

Pazar kahvaltılarında ekmek kızartma işi babasının vazifesi olanlar ne dediğimizi çok iyi anlayacak. Daha siz yataktan kalkmadan ekmeğinizi kızartıp üzerine yağını balını sürüp tabağınızın kenarına koyan babanızın işini azıcık kolaylaştırmaya ne dersiniz?

 

SMOOTHIE BLENDER'I

Babanızın göbeği son zamanda her zamankinden biraz daha öne çıkmaya başladı değil mi? Kuzeninizin geçen ayki düğününde 15 yıllık lacilerine zor girdi adamcağız. Peki o bir baba diye diyet yapmasın mı? Ara öğün olarak kivili, avokadolu, chia tohumlu smoothie'sini yudumlamasın mı?

 

ŞARJLI BAKIM SETİ

En yakışıklı baba sizinki ona bir itirazımız yok ama sizin babanız bile zaman zaman ufak bir desteğe ihtiyaç duyabilir. Zaten mahalledeki Berber İbrahim de saçını sakalını hiçbir zaman istediği gibi kesmiyordu. Bundan sonra ne zaman isterse o zaman tıraş olacak, sıhhatler olsun!

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Askeri kantinlere de zam!..
Askeri kantinlere de zam!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 20 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 20 Eylül 2018