Reklam
  • Reklam
TEB Nakit Yönetimi’ne iki uluslararası ödül...
Reklam

TEB Nakit Yönetimi’ne iki uluslararası ödül...

Türk Ekonomi Bankası (TEB), iki farklı uluslararası organizasyon tarafından ödüllendirildi... İşte detaylar...

Reklam
23 Temmuz 2018 - 15:53

 

TEB Nakit Yönetimi’ne İki Uluslararası Ödül

 

   Bankadan yapılan açıklamaya göre, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle TEB, Asya pazarında faaliyet gösteren bankaları ödüllendiren Asian Banking and Finance tarafından "Türkiye'de Yılın En İyi Nakit Yönetimi Bankası" ve Best Business Awards tarafından da SMS ÖTV Ödemeleri ile En İyi Yeni Ürün/ Hizmet ödüllerine layık görüldü.

    Teknolojinin insan hayatına olan etkisi her alanda artıyor. En önemli ve sık kullanıldığı sektörlerden biri ise elektronik bankacılık. Günümüzde bir çok insanın bankacılık işlerini cep telefonlarından halletiği bu dönemde, bankalar müşterilerinin ödeme, tahsilat gibi süreçlerini hızlandırmak için sürekli yeni geliştirmeler yapıyorlar. TEB ise Sanal Hesap, SMS'le Gümrük Vergisi ve ÖTV/ABSİS Ödemesi gibi yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ederken çalışmaları uluslararası kuruluşlar tarafından da ödüllendiriliyor.

   TEB, otomotiv vergi ödemelerini kolaylaştıran ürünü SMS ile ÖTV Ödemeleri ile Best Business Awards tarafından 2018 yılının En İyi Yeni Ürün/Hizmet ödülüne layık görüldü.

   Asya pazarında faaliyet gösteren bankaları ödüllendiren Asian Banking and Finance ise Singapur’da düzenlenen törende "Türkiye'de Yılın En İyi Nakit Yönetimi Bankası" olarak TEB'i ödüllendirdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Borusan Oto Kıbrıs'ta Nisan ayında Jaguar atağı..
Borusan Oto Kıbrıs'ta Nisan ayında Jaguar atağı..
1 sterlin ne kadar? 22 Nisan döviz kurları..
1 sterlin ne kadar? 22 Nisan döviz kurları..