Reklam
  • Reklam
TEB’den Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi öğrencilerine özel...

TEB'den Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi öğrencilerine özel eğitim kredisi!

Kıbrıs eğitim sektörü ile bankacılık sektörü arasında dikkat çeken anlaşma. Türk Ekonomi Bankası, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi öğrencileri için özel eğitim kredisi hazırladı. İşte detaylar.

Reklam
27 Ağustos 2016 - 07:20 - Güncelleme: 29 Ağustos 2016 - 13:54
Reklam

Kıbrıs ekonomisinde dikkat çeken proje.. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) ile Türk Ekonomi Bankası arasında, UKÜ öğrencilerine özel eğitim kredisi sağlanması amacı ile bir işbirliği protokolü imzalandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan UKÜ Rektörü Prof. Dr. Halil Nadiri Türkiye Cumhuriyeti’nin köklü finansal kurumlarından olan Türk Ekonomi Bankası ile UKÜ olarak böylesine anlamlı bir protokolü imzalamaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

“Tüm Öğrencilerimiz özel eğitim kredisinden yararlanabilecek”

Söz konusu protokol ile T.C. ve KKTC vatandaşı UKÜ öğrencilerinin, eğitim ücretleri yanı sıra, üniversitede konaklama ve diğer hizmetlerle ilgili ödemeleri için de özel eğitim kredisine başvurabilecek.

Rektörlük’ten verilen bilgiye göre konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen öğrencilerin UKÜ Öğrenci İşleri Müdürlüğü, UKÜ Muhasebe Müdürlüğü veya Türk Ekonomi Bankası şubelerine başvurmaları gerekiyor. Öğrenciler başvuru formuna Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nin internet sitesi (www.ciu.edu.tr) üzerinden de erişebilecek.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Eylül 2018
MTS Tur, münhal açtı!..
MTS Tur, münhal açtı!..