Reklam
  • Reklam
Şirket Haberleri - 20 Temmuz 2018
Reklam

Şirket Haberleri - 20 Temmuz 2018

Şirketler haberlerinde son gelişmeler...

Reklam
20 Temmuz 2018 - 14:09
Reklam

 

Şirket Haberleri - 20 Temmuz 2018

 

EMLAK KONUT GYO

*Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu'nun yeni başkanı ve başkan vekili atandı. Daha önce Başkan Vekilliği görevini yürütmekte olan Ertan Keleş, Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

LOKMAN HEKİM

*Şirket, Kamu-Özel İşbirliği (PPP) projesi olan toplam 3.831 yatak kapasiteli Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'nin 300 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (Bilkent FTR) Hastanesi sağlık hizmet sunumunu gerçekleştirmek üzere CCN Holding kuruluşu BDB Klinik Destek Hizmetleri AŞ ile 5 yıl süreli sözleşme imzaladı.

KİPA

*Migros tarafından Kipa'nın tüm aktif ve pasifiyle birlikte bir bütün halinde devralınması suretiyle gerçekleştirilmesi planlanan kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemine ilişkin duyuru metni, birleşme oranı, değişim oranı ve ayrılma akçesi fiyatının, Migros tarafından 25.12.2017 tarihinde duyurulan ancak Kipa'nın 02.02.2018 tarihli genel kurul toplantısında iptal edilen Borsa kotundan çıkma işlemi nedeniyle uygulama alanı bulmayan pay alım teklifi fiyatı olan beher Kipa payı için 2.56 TL'den aşağı olmayacak şekilde belirlenmesi suretiyle olumlu karşılanmasına karar verildi.

THY

*SATS iştiraki olan SATS Investments Pte. Ltd. (SIPL) ve THY'nin mutabakatı ile yapılan görüşmeler sonlandırıldı, taraflar arasında imzalanan niyet anlaşması fesh edildi.

REYSAŞ GYO

*Şirketin Kocaeli portföyünde yer alan ve 14.4 bin m2 arsa üzerinde bulunan 25.9 bin m2lik deponun 8.7 bin m2lik depolama alanı Ağustos 2018 tarihinden başlamak üzere 3 yıllığına kiraya verildi.

*Kiraya verilen depodan 3 yılda yaklaşık KDV dâhil 1.25 milyon euro gelir elde edilecek.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Near East Sigorta 6 farklı pozisyonda münhal açtı! - Kıbrıs İş İlanları
Near East Sigorta 6 farklı pozisyonda münhal açtı! - Kıbrıs...
Cardplus'tan kullanıcılarına SMS Plus hizmeti!
Cardplus'tan kullanıcılarına SMS Plus hizmeti!