Reklam
  • Reklam
Renault’a, ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2018...
Reklam

Renault'a, ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2018 Gladyatörleri'nden 4 ödül aldı!..

Ürün ve hizmetleriyle hayatı tutkuyla yaşama şansı veren Renault, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından düzenlenen “ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2018 Gladyatörleri” ödül töreninde 4 ödül aldı. İşte detaylar...

Reklam
07 Ocak 2019 - 17:39 - Güncelleme: 08 Ocak 2019 - 20:35
Reklam

Renault'a, ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2018 Gladyatörleri'nden 4 ödül aldı!

Renault, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından düzenlenen “ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2018 Gladyatörleri” töreninde 4 ödüle layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, ODD tarafından düzenlenen “ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2018 Gladyatörleri” töreninde Renault, satış kategorisinde “Türkiye’nin En Çok Satılan Otomobil ve Hafif Ticari Araç Markası” ve “Türkiye’nin En Çok Satılan Binek Otomobil Markası” ödüllerinin sahibi oldu.

İletişim kategorisinde Renault, Şerit Takip Sistemi-Çizgini Bozma çalışması ile “Yılın Gazete Uygulaması” seçildi. Halka açık kategorilerde verilen oylar ile ilk 5 içinde yer alan Renault, Çizgini Bozma çalışması ile rakiplerini geride bırakarak ödüle layık görüldü.

Ayrıca basın mensuplarının, 2018 yılında katıldıkları marka ve modellerin test sürüşü ya da tanıtım etkinliklerini değerlendirdikleri özel kategoride, Dacia Duster “Yılın Basın Lansmanı” seçildi. Basın mensuplarının oylarıyla bu ödüle layık görülen Duster basın lansmanı, 4x2 versiyonunun yanı sıra 4x4 versiyonu ile off-road özel parkurunda gerçekleştirilmişti.

2018 yılında gerçekleştirdiği 85.839 satış adedi ile Renault, “Türkiye’nin En Çok Satılan Otomobil ve Hafif Ticari Araç Markası” oldu. 620.937 toplam satış gerçekleşen 2018 pazarından Renault, 13.8 pay elde etti. 19. kez “Türkiye’nin En Çok Satılan Binek Otomobil Markası” unvanını elde eden Renault, 76.931 satış adedi ile binek otomobil pazarından 15.8 pay aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
(KIB-TEK) K.T. Elektrik Kurumu münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları.
(KIB-TEK) K.T. Elektrik Kurumu münhal duyurusu - Kıbrıs iş...
Lord's Palace Hotel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Lord's Palace Hotel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları