Reklam
  • Reklam
Parasal Açıdan; Yıllık burç yorumunuz.

Parasal Açıdan; Yıllık burç yorumunuz.

Burçların yıllık parasal yorumu, ekonomik gelir tahmini, finansal astrologlar tarafından, Hint astrolojisine dayanılarak yapıldı.

Reklam
25 Ağustos 2017 - 13:58 - Güncelleme: 25 Ağustos 2017 - 14:42
Reklam

Hint astrolojisi;

Parasal anlamda, gezegenler iki özellik gösterir; Biri normal para akışıdır, diğeri ise para tasarrufudur. 

Satürn, genel olarak düzenli gelir getirmekle sorumludur; Ancak herhangi bir gezegen, bir kişinin yükselen burcuna bağlı olarak da işi gerçekleştirebilir. Venüs herhangi bir gezegenin, bir kişinin yükselen burcuna bağlı olarak zenginliğini artırabilmesini sağlarken paranın tasarrufuyla, para burcunu kontrol eder. 

Satürn Koç ve Balığın finansmanını kontrol eder, Jüpiter Boğa ve Kova için para getirir, Venüs de bunu Yengeç ve Yay için yapar, Merkür ise Aslan ve Akrep için çalışır. İkizler ve Oğlak, Mars’a emanettir,
Ay, Başak için para getirir ve Güneş, Terazi'nin düzenli nakit akışını sağlar.

 

Koç burcu yıllık burç yorumu

Koç burcu için, gelir ve tasarrufların her ikisi de Ekim ayından itibaren giderek artacağı öngörülüyor; Olumlu akış 8 Nisan'dan sonra fark edilmeye başlanacak. Sağlık, arzulanan kazanç sağlanarak olumsuz etkilenebilir. Temmuz ayı tasarruf etmek için elverişli olacak. Harcamalar yılın ilk yarısında yüksek seviyelere çıkacak. Atalarının mirasıyla ilgili sorun, yıl sonuna kadar çözülebilir.

 

Boğa burcu yıllık burç yorumu

Boğa burcu için, gelir ve tasarrufların her ikisinin de 10 Eylül'e kadar yüksek olacağı öngörülüyor; Ancak, 8 Nisan'dan sonra biraz gerileme hissedilebilir. Haziran ayı, tasarrufların kayda değer bir şekilde yapılacağı bir ay olacak. Harcamalar Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında yüksek olabilir.

 

İkizler burcu yıllık burç yorumu

İkizler burcu için, para akışının Haziran'a kadar engellenebileceğini, ancak Temmuz ayından bu yana akışı yeniden canlandırabileceğini ve Ekim ayına kadar aynı kalacağını söyleyebiliriz. Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında İkizler, daha iyi kazanç sağlıyor. Gelir, yılın son üç ayında azalabilir. Mülkiyetle ilgili uyuşmazlıklar bu yıl çözülebilir.  İkizleri yılın ikinci yarısı tasarruf bekliyor. Harcama geçen yıla kıyasla çok artacak.

 

Yengeç burcu yıllık burç yorumu

Yengeç burcunu, bu yıl daha güçlü bir ekonomi bekliyor. Haziran ayına kadar, daha iyi bir para girişi sağlanacak ve akış 27 Ekim'den sonra tekrar devam edecek. Tasarruflar sırasıyla Ağustos ve Eylül aylarında yapılacak. Harcamaları ise Eylül ayından sonra artabilir!

 

Aslan burcu yıllık burç yorumu

Aslan burcu için, gelirin bu yıl eylül ayına kadar pürüzsüz bir şekilde devam etmesini bekliyoruz. Yılın ikinci yarısı daha iyi tasarruf sağlamak için mantıklı olacak. Geçen yıla kıyasla para akışı önemli ölçüde azalabilir, hayal kırıklığı sizi öfkeli kararlar vermeye zorlayabilir; Ancak merak etmeyin, harcamalar yılın son üç ayında artacak.

 

Başak burcu yıllık burç yorumu

Başak burcu için, gelirin kesinlikle tatmin edici olacağını ve bu sene iyiden iyiye gideceğini öngörüyoruz. Yılın ikinci yarısı tasarruf kadar, iyi bir gelirin de başlangıcı olacaktır. Temmuz, Kasım ve Aralık aylarında da olağanüstü derecede iyi bir gelir bekliyor başak burcunu. Giderler azalacaktır.

 

Terazi burcu yıllık burç yorumu

Terazi burcu için, yılın olumlu bir etkiyle başlayacağını öngörüyoruz. Yılın ilk yarısı tatmin edici gelir sağlanacaktır. Bu yıl iyi tasarruflar da beklenebilir. Para akışı Eylül ayına kadar tatmin edici olacak. Harcamalar yılın ortasında yükselebilir!

 

Akrep burcu yıllık burç yorumu

Akrep burcu için, gelir istikrarlı kalacak, fakat Eylül'e kadar; Ancak, gelirde yükseliş daha sonra başlayabilir. Tasarruflar sırasıyla Ekim, Kasım ve Aralık aylarında artacak. Ağustos ve Eylül ayları olağanüstü derecede iyi bir gelir sağlayabilir. Gider, bu yıl çok azalacaktır.

 

Yay burcu yıllık burç yorumu

Yay burcu için, para akışının geçen yıla oranla çok artacağını öngörüyoruz. Tasarruflar yavaş yavaş artabilir. Ekim, Kasım ve Aralık ayları iyi gelirlerin olduğu aylar ve masraflar da aynı derecede olacaktır. Harcama için endişe duymayın.

 

Oğlak burcu yıllık burç yorumu

Oğlak burcu için, yılın ilk yarısının para girişi açısından iyi görünmeyebileceğini öngörüyoruz. Haziran ayından sonra gelir, çok yüksek oranda artabilir. Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları da iyi gelir getirebilir. Tasarruflar bu yıl tatmin edici olmayabilir. Harcamalar artabilir.

 

Kova burcu yıllık burç yorumu

Kova burcu için, hem gelir hem de tasarrufun geçen yıla göre yüksek kalacağını öngörüyoruz. Kasım ve Aralık ayları daha iyi para girişi sağlayacak. Harcamalar yıl sonuna kadar azalacak.

 

Balık burcu yıllık burç yorumu

Balık burcu için, odak noktası haline gelen iyi gelir, bu yıl 9 Nisan’da beklenebilir, Hem gelir ve tasarruf yavaş yavaş artacaktır. Yılın ilk yarısı balık burcuna daha iyi gelir sağlıyor. Mayıs ayından sonra kalan zamanda refah sağlanacaktır. Harcamalar yavaş yavaş azalacaktır.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018