Reklam
  • Reklam
Özok Mobilya ve ClayArt Seramik Stüdyo iş birliğinde seramik...
Reklam

Özok Mobilya ve ClayArt Seramik Stüdyo iş birliğinde seramik boyama etkinliği gerçekleşti!..

Globalleşen dünya şartlarına uyum sağlayarak hizmet verilen tüm sektörlerde Kuzey Kıbrıs’ta her zaman en tercih edilen saygın bir kurum olmayı hedefleyen şirketlerden Özok Group bünyesinde çalışmalar yapan ClayArt Seramik Stüdyo ile Özok Mobilya iş birliğinde bir etkinlik düzenlendi. İşte detaylar…

Reklam
21 Ocak 2019 - 15:13 - Güncelleme: 21 Ocak 2019 - 17:39
Reklam

Özok Mobilya ve ClayArt Seramik Stüdyo iş birliğinde seramik boyama etkinliği gerçekleşti!

Üretim, ithalat, satış ve satış sonrası hizmetlerle ve temsilci olduğu tüm sektörlerde ülke standartlarının üzerinde kalite, insana saygı ve çağdaş hizmet anlayışını kalıcı kılmayı ve her geçen gün yeni hedeflerle müşteri memnuniyetinde öncü olmayı misyon edinmiş önde gelen şirketlerden Özok Group bünyesinde çalışmalar yapan ClayArt Seramik Stüdyo ile Özok Mobilya iş birliğinde bir etkinlik düzenlendi.

Özok Mobilya’nın 40. yılına özel gerçekleştirdiği ilk sosyal sorumluluk projesi olan bu etkinlik kapsamında Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu çocuklarıyla seramik boyama yapıldı.

ClayArt’ın düzenlediği kurslara katılan ve çocukların burada yaptığı seramik ürünlerin Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme çocuklarına iletilmesi sonucunda ClayArt eğitmenleri ve 11 yaş grubu çocuklarla gerçekleşen seramik boyama etkinliğinde, seramik boyama yapımının yanı sıra seramik sanatıyla ilgili olarak da çocuklar bilgilendirildi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
(KIB-TEK) K.T. Elektrik Kurumu münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları.
(KIB-TEK) K.T. Elektrik Kurumu münhal duyurusu - Kıbrıs iş...
Lord's Palace Hotel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Lord's Palace Hotel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları