Reklam
  • Reklam
Noyanlar’dan çifte açılış..

Noyanlar'dan çifte açılış..

Kıbrıs emlak ve Kıbrıs inşaat sektöründe kalite çıtası yükseliyor. Mağusa ve İskele bölgelerinde dikkat çeken konut projelerine imza atan Noyanlar Group, iki yeni açılışla dikkat çekiyor..

Reklam
03 Haziran 2016 - 11:03
Reklam

Konut sektöründe kalite çıtası her geçen gün yükseliyor. Daha önce firmalar proje sayısıyla yarışıyordu belki, artık içeriğine ve sağladığı sosyal avantajlara daha çok önem veriyorlar.

Bu sürece en güzel örneklerden biri de Noyanlar.

İskele ve Mağusa bölgesinde dikkat çeken yatırımlara inza atan Noyanlar Group, iki açılışa birden imza attı Mayıs ayında.

Bunlardan ilki Long Beach bölgesinde, Sea Life Residence yanında hizmete giren ‘Royal Riding Club’ isimli binicilik kulübü..

İple gezdirme, deniz ve safari turu, binicilik kursları ve fayton gezisi gibi ayrıcalıklar sunan Royal Riding Club, şimdiden büyük ilgi görüyor.

Bir diğer açılışın adresi ise Royal Sun Residence.. Yapımı tamamlanan Royal Market, keyifli bir kokteyl ile kapılarını açtı. İskele bölgesinde artan nüfusun talebini karşılayabilmek adına yapılan bu yatırım, bölge halkına alışveriş konusunda alternatifler sunuyor.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018