Reklam
  • Reklam
Necati Şaşmaz Kıbrıs’a otel açıyor!

Necati Şaşmaz Kıbrıs'a otel açıyor!

Kurtlar Vadisi ile Türkiye televizyonlarında geniş bir hayran kitlesi oluşturan Necati Şaşmaz, inşaattan sonra turizm sektörüne giriyor. Nam-ı diğer Polat Alemdar, KKTC'de beş yıldızlı otel açacak. İşte detaylar.

Reklam
03 Ekim 2017 - 09:23
Reklam

Ekranların uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı 'Polat Alemdar' rolüyle büyük hayran kitlesine kavuşan Necati Şaşmaz, Kıbrıs'ta beş yıldızlı bir otel yapacak.

Milliyet Cadde'den Sefa Karahasan'ın köşesine taşıdığı iddia çok konuşuldu. Karahasan'ın iddiasına göre, Necati Şaşmaz, Kıbrıs'ta yatırım yapmak için uzun süredir yoğun bir çalışma içerisindeydi. Sonunda bir arazi belirledi ve Kıbrıs’a beş yıldızlı bir otel yapmak için kolları sıvadı.

Necati Şaşmaz, iyi bir Kıbrıs hayranıdır. Eski Turizm Bakanı ve Milletvekili Ünal Üstel’in de yakın dostu. Hafta sonu Ünal Bey’in oğlu Emre’nin düğününde nikah şahidi oldu.

Zaten düğün için birkaç kez Ada’ya ziyaret yapmıştı. Şaşmaz’ın, Ünal Bey’in Turizm Bakanlığı döneminden bugüne Ada’ya yatırım yapmak için yoğun bir çalışması vardı. Necati Bey, en sonunda bir arazi belirledi ve Kıbrıs’a beş yıldızlı bir otel yapmak için kolları sıvadı.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018