Reklam
  • Reklam
Near East Hayat, KKTC’de "HAYAT" buluyor!

Near East Hayat, KKTC'de "HAYAT" buluyor!

Near East Grubu, hayat ve sağlık alanlarında KKTC’nin ilk yerel sigorta şirketi konumunda olacak Near East Hayat Ltd’yi  faaliyete geçirmeye hazırlanıyor .

Reklam
02 Mart 2018 - 10:38 - Güncelleme: 05 Mart 2018 - 07:40
Reklam

Hayata geçirdiği ilkler ve yenilikçi çözümleriyle sektörde öncülük eden Near East Grubu,  hayat ve sağlık alanlarında KKTC’nin ilk yerel sigorta şirketi konumunda olacak Near East Hayat Ltd’yi  faaliyete geçirmeye hazırlanıyor. Hayat ve Sağlık sigortası pazarında benzersiz bir şirket yaratmayı amaçlayan Near East Hayat, hızla gelişen ve önemli derecede büyüme potansiyeline sahip olan bir pazarda lider olmayı hedeflemektedir. Near East Hayat, olası riskleri maddi olarak karşılayabilme fırsatı sunarken, bireylerin geleceklerine daha güvenli bakmasına olanak  sağlayacaktır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Near East Hayat, müşterilerine eksiksiz hizmet sağlamak ve operasyonlarını  hızlı ve verimli şekilde yerine getirebilmek için  Türkiye sigorta sektörünün özel yazılım çözümleri ve servislerinin lider sağlayıcısı olan  Agito firmasının sigortacılık yazılımı ile hizmet verecektir. Agito ile yürütülecek sigortacılık projeleri,  dünyanın öncü  şirketlerinden SAP’nin uygulamaları ve SAP Türkiye Platinium partneri Detaysoft’un danışmanlığı  ile desteklenmektedir.

Bu oluşum sürecinde  Near East Technology Ltd. , Near East Hayat’a teknik ve proje danışmanlığı desteği vererek  tüm proje süresince yazılım, donanım ve altyapı hizmetleri konularında katkıda bulunmuştur.

Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün,  Near East Technology,Türkiye’den gelen Agito, SAP ve Detaysoft yetkililerini şirket merkezinde kabul ederek, Near East Hayat projesinde Agito ve SAP uygulamalarının bütünsel olarak  işleyiş ve    yönetilmesi ile ilgili konularda şirket yetkililerinden bilgi  aldı. 

Bireyleri ve ailelerini   güvence altına alıp birikim sigortaları ile geleceklerine  yatırım yapmalarını sağlayacak  çözümler üretecek olan Near East Hayat, Hayat ve   Sağlık Sigortası yanında  Ferdi Kaza Sigortası alanlarında da  avantajlı ürün ve hizmetler sunarak  bireysel müşterilerine ve bu tür sigorta  hizmetlerini bu güne kadar  yurtdışından sağlamak zorunda olan diğer yerel sigorta şirketlerine de sunarak  adamızdaki sigortacılık hizmetlerinde  fark yaratmayı hedefliyor.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Faiz kararı açıklandı, Sterlin rekor kırdı..
Faiz kararı açıklandı, Sterlin rekor kırdı..
Ermataş'ta çalışma fırsatı..
Ermataş'ta çalışma fırsatı..