Reklam
  • Reklam
Near East Hayat, Kıbrıs’ın ilk yerel sağlık sigortası ve...

Near East Hayat, Kıbrıs'ın ilk yerel sağlık sigortası ve hayat sigortası kuruldu..

KKTC’nin ilk yerel sigorta şirketi olan Near East Hayat Ltd, KKTC Maliye Bakanlığı Para Kambiyo ve İnkişaf Sandığı İşleri Dairesi’nin onayı ile Hayat Grubu Sigortaları ruhsatını aldı..

Reklam
03 Nisan 2018 - 04:34
Reklam

 

Hayata geçirdiği ilkler ve yenilikçi çözümleriyle sektörde öncülük etmeyi hedefleyen Near East Bank, Yakın Doğu Üniversitesi, Near East Inverstment ve ortaklaşa yararlarla birbirine bağlı iştirakçiler bünyesinde faaliyete giren KKTC’nin ilk yerel sigorta şirketi olan Near East Hayat Ltd, KKTC Maliye Bakanlığı Para Kambiyo ve İnkişaf Sandığı İşleri Dairesi’nin onayı ile Hayat Grubu Sigortaları ruhsat’ını aldı ve birkaç gün içerisinde Kuzey Kıbrıs halk’ının hizmetinde olacağını duyurdu.

Near East Hayat, bireylerin temel sigorta ihtiyaçlarını karşılayarak sigortacılığı tam ve doğru bir şekilde “tabana yayabilmek” amacıyla, sektörün en öncelikli sorunlarından olan sigorta bilinirliği ve tasarruf bilincini birlikte arttırarak kişileri daha sağlıklı ve kaliteli hayat yaşamaya teşvik etmek istiyor.

Yeni nesil sigortacılığa odaklanan Near East Hayat, dijital dönüşüme ciddi yatırım yaparak müşterilerine kişiye özel ürünler sunacak. Bu ürünler arasında Birikimli Hayat, Kredili Hayat, Süreli Hayat, Yatırım Sigortaları, Kaza Sigortaları, Kritik Hastalıklar Sigortası ve Sağlık Sigortaları yer alıyor.

Sigortacılığı her bireyin kendi ihtiyacına göre konumlamayı hedefleyerek, yeni nesil sigorta anlayışının merkezine müşterileri yerleştiren Near East Hayat, yeni teknolojilerin ve dijitalleşme’nin gelecek dönem için öncelikli yatırım alanları olacağını bilerek planlamalarını yapıyor.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..