Reklam
  • Reklam
Near East Bank’tan teknoloji atılımı!

Near East Bank'tan teknoloji atılımı!

Kıbrıs ekonomisinin güçlü taşlarından bankacılık sektöründe rekabet kızışıyor, kalite çıtası daha da yukarı çekiliyor. Near East Bank teknolojik yatırımlarına hız verdi.

Reklam
13 Mart 2017 - 08:50 - Güncelleme: 13 Mart 2017 - 09:18
Reklam

Bankacılık sektörü rekabet artıyor, teknoloji hızla gelişiyor, pazar koşulları değişiyor. O yüzden yenilikleri takip eden, uygulayan ve rakiplerinin önüne geçenler markasını en iyi noktaya taşıyor.

Gelişim ve değişime önem veren Near East Bank, dünyanın önde gelen bankalarıyla bir aradaydı.

Allan Lloyds tarafından ilki gerçekleştirilen Retail Banking Techologies Summit Etkinliği’nde gelişmiş sistemlerin kullanım avantajları, getirdiği farklılıklar ve yeni yol haritaları konuşuldu.

Viyana’da gerçekleştirilen etkinliğe Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, Uygulama Destek ve Geliştirme Birimi Kıdemli Yönetmeni Raif Usal ve Sentez Bilgisayar Direktörü Şeren Sözgen katıldı.

Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap bu özel bankacılık buluşması için dikkat çeken mesajlar verdi. Haskasap; 2017 yılında yapılması planlanan Mobil Bankacılık için bilgi alişverişi yapılıp, nasıl bir atılım yapılacağı konusunda canlı örneklerle test yapma şansı bulduklarını belirtti.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 18 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 18 Eylül 2018
"Türk lirası" Garanti Bankası ile daha avantajlı!..