Reklam
  • Reklam
Near East Bank’tan Switch hesap..
Reklam

Near East Bank'tan Switch hesap..

Son dönemde döviz dalgalanmaları devam ediyor. Near East Bank bu döviz dalgalanmalarına uygun bir hesap geliştirdi? İşte Switch hesap..

Reklam
28 Ağustos 2018 - 10:13 - Güncelleme: 28 Ağustos 2018 - 10:45
Reklam

 

Near East Bank, son dönemlerde dövizin dalgalanmasını göz önünde bulundurarak, günümüz finansal piyasa şartlarına uygun olarak revize ettiği Switch Hesap ile müşterilerine avantajlı fırsatlar sunuyor.

Müşterilerinin yüzünü güldüren Değişken Hesap, minimum 3 ay vade ile döviz, türk lirası veya altın mevduat ürünü ile piyasadaki faiz hareketlerinden etkilenmeden kazancınızı artırmanızı sağlayarak, hesabınızdaki paranızı istediğiniz zaman vade tarihini beklemeden farklı para birimlerine çevirme hakkı tanımaktadır.

Switch Hesap’ın cazip faiz oranları ile müşterilerine güzel bir yatırım seçeneği sağladığını söyleyen Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera, Near East Bank’ın değişen piyasa şartlarına uygun ürün seçeneklerini sunma konusuna önem verdiklerini dile getirerek, müşterilerinin yüzünü güldürecek avantajlı ürünler konusunda çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x