Reklam
  • Reklam
Near East Bank, stajyer alımı uygulaması olan “Geleceğin...
Reklam

Near East Bank, stajyer alımı uygulaması olan “Geleceğin Profesyonelleri Sahnede” programını tamamladı!..

Kuzey Kıbrıs’ın köklü bankalarından Near East Bank, stajyer alımı kapsamında gerçekleştirdiği “Geleceğin Profesyonelleri Sahnede” programını başarıyla tamamladı. İşte detaylar…

Reklam
27 Ekim 2018 - 12:38
Reklam

Near East Bank, stajyer alımı uygulaması olan “Geleceğin Profesyonelleri Sahnede” programını tamamladı!

Eğitim, kültür sanat, spor gibi farklı alanlarda desteklediği projelerle sosyal sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getiren Kuzey Kıbrıs’ın köklü bankalarından Near East Bank (NEB), üniversite öğrencileri için gerçekleştirdiği bir stajyer alımı uygulaması olan “Geleceğin Profesyonelleri” programını başarıyla tamamladı.

NEB, “N Kuşağı” programını üniversite öğrencileri için, “On Numara Deneyim” programını ise yeni mezunlar içi iki farklı staj imkânı olarak sunuyor.

Peki, “Geleceğin Profesyonelleri Sahnede” programının amacı ne?

Programın amacı;

*İş hayatına güçlü bir adım atmak isteyen öğrencilere yardımcı olmak,

*Kariyer yolculuğuna iyi bir staj deneyimi ile başlamalarını sağlamak.

NEB Yönetim Kurulu Üyeleri ve NEB Birim Müdürleri ve staj yapan öğrencilerin katılımıyla, Oasis Otel’de gerçekleşen kokteylli sertifika töreninde, programı başarıyla tamamlayan stajyerlere sertifikaları dağıtıldı. Ayrıca stajyereler iş tekliflerinde de bulunuldu.

Törende konuşma yapan İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Özge Yılmaz Ciğerci, stajın iş hayatı için ilk basamak olduğunu ve mezuniyetten sonra kariyer hayatına başlamak için önemli bir kapı açtığını ifade etti.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x