Reklam
  • Reklam
Near East Bank sağlık kredi kampanyasını hayata geçirdi..

Near East Bank sağlık kredi kampanyasını hayata geçirdi..

Çözüm odaklı hizmet anlayışı ve yenilikçi çalışmalarıyla müşterilerinin yanında olarak hayatlarına değer katan Near East Bank, Sağlık Kredi Kampanyası’nı hayata geçirdi.

Reklam
22 Mart 2018 - 10:33
Reklam

 

Yol haritasını gelişime ve yeniliğe olan inancıyla çizmeye devam ederek, sahip olduğu finansal portal anlayışıyla müşterilerinin beklentilerini dikkate alan Near East Bank, bu paralelde yenilikçi finansal çözümler üreterek müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Near East Bank müşterileri için özel hazırlanan Sağlık Kredisi, beklenmedik bir sağlık sorunu nedeniyle oluşabilecek giderlerinizi mali kaygı duymadan özel hastaneler ve kliniklerde fatura karşılığı ile her türlü sağlık harcamalarınızı karşılamaktadır. Müşterilerin yaşamlarını kolaylaştıran, hayatlarına değer katmak üzere çalışmaya devam eden Near East Bank, %1.31’den başlayan faiz oranı, 48 ay vadeye kadar ödeme imkanı sunuyor.

Near East Bank’ın hizmete sunduğu Sağlık Kredisi ile müşterilerine bankacılık hizmetlerinde ayrıcalık sağlayarak, müşterilerinin sağlık ihtiyaçlarına özel çözümler üretmenin yanında müşterilerinin hayatlarına da dokunarak zor dönemlerinde her zaman olduğu gibi yanlarında olmayı başarıyor.

KKTC’nin her büyüme adımına daha da güç katan, gelişime liderlik eden Near East Bank’tan Sağlık Kredisi temin etmek istiyorsanız, web sitesinde veya facebook sayfamızdaki formu doldurabilir, daha detaylı bilgi için size en yakın Near East Bank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018