Reklam
  • Reklam
Near East Bank’ın yenilenen kredi kartları..

Near East Bank'ın yenilenen kredi kartları..

KKTC’nin önde gelen ve gelişimini en hızlı şekilde sürdürmeyi kendine amaç edinen Near East Bank, yenilenen kredi kartları ile hizmet kalitesini artırarak devam ediyor.

Reklam
23 Kasım 2017 - 15:48 - Güncelleme: 23 Kasım 2017 - 16:06
Reklam

 

KKTC’nin önde gelen ve gelişimini en hızlı şekilde sürdürmeyi kendine amaç edinen Near East Bank, yenilenen kredi kartları ile hizmet kalitesini artırarak devam ediyor. Kredi kartlarının chipli olması, müşteri tarafından belirlenen şifre ve kartların temazsız özellikleri sayesinde güvenlik en üst seviyeye çıkartıldı.

 

Yenilenen Near East Bank kredi kartları ve özellikleri;

 

Debit Kart- 

Debit Kartınızı vadesiz TL hesabınızdaki parayı sıra beklemeden ATM noktalarımızdan çekmek için kullanabilirsiniz. Kartınıza birde fazla vadesiz mevduat hesabı tanımlanarak, istediğiniz hesabınızdan para çekebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca, Debit Kart müşterilerimiz CardPlus POS’larından kolayca alışveriş yapabilmektedir.

Campus Kart-

Yakın Doğu Grubu içerisinde çalışanlar için tasarlanan özel kart ürünüdür. CardPlus kredi kartı hizmetlerinden eksiksiz şekilde yaralanabilir, Yakın Doğu Üniversitesi kampüsünde ve anlaşmalı noktalarda özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Yapılan alışverişte PlusPuan vermektedir ve böylece kazandığınız puanlar sayesinde bedava alışveriş yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Prestige Kart

10.000 TL üzeri limit tanımlanan müşterilerimiz için tasarlanmıştır. CardPlus sadece KKTC’de değil dünyanın 24 milyon 600 bin noktasında alışveriş yapıp, puanlar kazanmanızı sağlayan bir kredi kartıdır. Yurt içi ve yurt dışında Visa  ve/veya mastercard amblemi olan diğer bankaların tüm ATM’lerinden para ve nakit avans çekebilirsiniz.  CardPlus kredi kartını dilediğiniz zaman vadesiz hesabınıza yönlendirerek Kredi Kartınızı değişmeden Debit kart olarak da kullanabilme olanağından faydalanabilrsiniz. Taksitlendirme olanağı sunan CardPlus, yapılan alışverişlere PlusPuan vermektedir. Böylece kazandığınız PlusPuanlar sayesinde bedava alışveriş yapma şansına sahip olabilirsiniz.

 

Cardplus Kredi Kartı

Card Plus sadece KKTC’de değil dünyanın 24 milyon 600 bin noktasında alışveriş yapıp, puanlar kazanmanızı sağlayan bir kredi kartıdır. Yurt içinde ve yurt dışında Visa ve/veya mastercard amblemi olan her yerde alışveriş yapabilme olanağı sağlamaktadır. Kartınız ile yurt dışındaki ATM’lerimizden ve CardPlus amblemi olan ATM noktalarından nakit avans çekebilirsiniz. CardPlus kredi kartını dilediğiniz zaman vadesiz hesabınıza yönlendirerek Kredi Kartınızı değişmeden Debit kart olarak da kullanabilme olanağından faydalanabilrsiniz. Taksitlendirme olanağı sunan CardPlus, yapılan alışverişlere PlusPuan vermektedir. Böylece kazandığınız PlusPuanlar sayesinde bedava alışveriş yapma şansına sahip olabilirsiniz.

 

Royale Kart

10.000 TL üzeri limit tanımlanan müşterilerimiz için tasarlanmıştır. Kart sahibinin iş yerine verilecek sanal POS cihazı için ücretsiz kurulum imkanına sahip olabilirsiniz. Kart sahiplerine özel yurt dışı döviz ve tüm Duty Free harcamalarına masrafsız 2 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Ayrıca, kart ile seyahat acentelerinde 2 kat puan imkanından da yararlanabilirsiniz. Kart sahplerine özel, biriktirdiği 500 puanı istediği şubeden nakit alma imkanına sahip olabilirsiniz. Kart ie araç kayıt, seylüsefer ve ehliyet ücretlerinden komisyonsuz ve masrafsız 4 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Kart sahiplerine özel, bankacılık hizmeti ve tüm şubelerimizde Royale kart sahiplerine öncelikli hizmet sunulmaktadır.

Business Kart

Gerçek kişi tacirler ve tüzel kişiliği olan şirketler adına yöneticilerinin yapacağı harcamalar için tasarlanmıştır.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..