Reklam
  • Reklam
Near East Bank’ın Kobi desteği sürüyor...

Near East Bank'ın Kobi desteği sürüyor...

Near East Bank ve KOBİGEM iş birliği kapsamında Kobi'ye özel %0.53' ten başlayan aylık faizli kredi...

Reklam
11 Haziran 2018 - 11:45
Reklam

 

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle farklılaşan Near East Bank, KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanlığı Kobi Geliştirme Merkezi ile imzalanan Kobi ve Esnafa yönelik Faiz Destekli Kredi Protokolü kapsamında 14 Mayıs tarihinden itibaren ilk krediler verilmeye başlandı.

Kobi’lerin büyük destekçisi olan Near East Bank, imzaladıkları “Kobi Yapılanma ve İş Geliştirm Faiz Destekli Kredi Programı” ile Kobi’lerin işlerinin büyümeleri, rekabette öne çıkmaları, KKTC ekonomisine ivme kazandırması, imalat alanında faaliyet gösteren Kobi’lerin gelişminin ve yeni olanaklarının sağlanması amaçlanmıştır.  

İşletme sahiplerine yatırım ve yapılanmaya yönelik %60 faiz desteği ile 100 bin TL işletme kredisi, hak ediş usülü yatırım kredisi olarak ise 200 bin TL kredi üst limiti olarak faz oranının %6.4’lük kısmını ödeyeceklerdir. İlk 3 ay ödemesiz olarak kullandırılabilecek olan kredinin süresi ise ödemesiz dönem dahil 48 ay olarak belirlenmiştir.  

Near East Bank’ın her zaman piyasanın nabzını tutan banka olduğunu dile getiren Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını yakından izlediklerini belirterek, Kobi’lere verdikleri desteklerle KKTC ekonomisine kaynak aktarmayı sürdüreceklerini dile getirdi

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 18 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 18 Eylül 2018
"Türk lirası" Garanti Bankası ile daha avantajlı!..