Reklam
  • Reklam
Near East Bank çalışanlarından Kanser Hastalarına Yardım...

Near East Bank çalışanlarından Kanser Hastalarına Yardım Derneği'ne destek..

Kıbrıs Türk bankacılık sektörünün hızla büyüyen markası Near East Bank, dikkat çeken bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdi. NEB çalışanları birçok çocuğa umut oldu.

Reklam
02 Kasım 2016 - 14:29
Reklam

Bankacılık sektöründe kalite çıtasını yükselten Near East Bank, sosyal sorumluluk projelerine de hız kattı. Meme kanseri için farkındalık ayı ilan edilen Ekim, banka çalışanları için özel bir önem taşıyordu. Bu aya özel birçok etkinlik düzenlendi.

Düzenlenen bu etkinliklerde 6 bin 124 liralık gelir elde edildi. Bu gelirler, Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağışlandı.

Near East Bank Pazarlama Birim Müdür Yardımcısı Timuçin Samancıoğlu, Dereboyu Şube Müdürü Mustafa Akpolat ve Halkla İlişkiler sorumlusu Hayriye Dolmacı’dan oluşan bir heyet Girne Üniversitesi Vakıf Müdürü Mutlu Soykurt eşliğinde derneği ziyaret etti, katkıyı KHYD Başkanı Raziye Kocaismail’e sundu.

KHYD Başkanı Kocaismail, Near East Bank ailesine teşekkür etti ve yapılan bağış miktarı ile 12 kanser hastasının kemoterapi ihtiyacının giderileceğini belirtti.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018