Reklam
  • Reklam
Nano, zirveye çıkabilir!
Reklam

Nano, zirveye çıkabilir!

Nano, 200 İşlem Başına Sınama (TPS) testimde başarılı oldu. Nano fiyatları bunun ardından hızla yükselmeye başladı.

Reklam
18 Ağustos 2018 - 13:52
Reklam

Nano, zirveye çıkabilir!

Nano (NANO) bu haftanın başındaki 200 İşlem Başına Sınama (TPS) testini başarılı şekilde sonuçlandırdı. Bu haberden sonra NANO fiyatı %37’lik bir sıçrama gördü. Ayrıca hafta boyunca fiyatlarda toplamda %47’lik büyük bir artış yaşandı.

Nano (NANO) 200 TPS testini takiben fiyatta %37’lik bir artış gördü

NANO, 756 TPS’ye ulaşmayı başardı ve 30 dakika boyunca 75’in üzerinde TPS’yi koruyan topluluk beta stres testini yürütmeye devam etti. 756 TPS, bir zamanlar 7.000 TPS’ye ulaşabildiği için projenin bir kilometre taşıdır. NANO 200 TPS testini takiben fiyatta %37’lik bir artış gördü. NANO, ağda başarılı bir sonuca varmak için sağlam bir testle harika bir hafta geçirdi. Ayrıca NANO, çevrimiçi kripto ödeme sitesi BitcoinSuperstore.us’a eklendi.

Nano (NANO) rekor seviyeleri görmek için çalışıyor

BitcoinSuperstore.us’a eklenmek, NANO’nun artık web sitesinin kullandığı çevrimiçi satın alma sistemi üzerinden 200.000’den fazla çevrimiçi perakendeci tarafından kabul edildiği anlamına geliyor. Bu, NANO’yu BTC, ETH, BCH, XRP, DASH, TRX ve LTC gibi daha büyük kripto para birimleri de dahil olmak üzere web sitesinde bulunan sekiz kripto paradan biri yapıyor. Genel olarak NANO, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına katkı sağlayacak gelişmelerin olduğu harika bir hafta geçirdi ve zirveye çıkmaya hazırlanıyor!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x