Reklam
  • Reklam
"Mülkiyette belirsizlik olursa halkın psikolojisi...

"Mülkiyette belirsizlik olursa halkın psikolojisi bozulur"

Mustafa Arabacıoğlu, “Olası bir çözümden sonra mülkiyette belirsizlik yaşayacağız. İnsanların psikolojileri bozulacak" dedi.. İşte detaylar..

Reklam
11 Ocak 2017 - 10:29
Reklam

 

Mülkiyet konusunun bilinmeze gittiğini vurgulayan Mustafa Arabacıoğlu, “Olası bir çözümden sonra mülkiyette belirsizlik yaşayacağız. İnsanların psikolojileri bozulacak, ekonomileri ve yatırımları ciddi boyutta aksayacak. Nüfus konusunda ise kota konuldu. Nüfusumuz yüzde 33 iken yüzde 20 olarak sınırlandı. Annan Planı’nda bu 1/3 oranında idi” dedi.

 

Demokrat Parti (DP) Milletvekili Mustafa Arabacıoğlu, katıldığı televizyon programında müzakere sürecini değerlendirdi. En çok tıkanan konuların uzun soluklu konuşulması gerektiğini kaydeden Arabacıoğlu, “En çok tıkanan konular veya biz burada ne yapabiliriz gibi düşüncelerimizi paylaşma fırsatı bulsaydık ve siyasi parti temsilcileri ona göre İsviçre’ye gitseydi çok daha verimli bir süreç olacaktı. Cumhurbaşkanlığı bir dosya verdi. Görüşülen metinler diye bir dosyaydı, büyük bir şey görmedim. Bize verilen dosyada büyük açılımlar söz konusu değildi” şeklinde konuştu. 

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..