Reklam
  • Reklam
Motorola el terminalleri ile tanıştınız mı?

Motorola el terminalleri ile tanıştınız mı?

İşletmeler için en sık kullanılan cihazlardan biri de el terminalleri. Peki bu önemli cihazı seçerken nelere dikkat ediyorsunuz. İşte sektör liderlerinden Motorola el terminallerinin öne çıkan özellikleri.

Reklam
13 Haziran 2016 - 16:54 - Güncelleme: 13 Haziran 2016 - 17:03
Reklam

--- Tanıtım Yazısı ---

Kurumsal işletmelerin ihtiyaç duyduğu gerekli bilgi ve veriyi dışarıdan toplamak amacıyla görevlendirdiği çalışanlar ofis dışı ortamlarda bulunduğu yerden bilgi toplayarak çalışmaktadır.

Bu noktada hızlı veri ve bilgi akışı için mobil ve çok özellikli bir cihaza gereksinim duyulur. Her ne kadar bilgisayar, cep telefonu ve tabletler bilgi toplamak için kullanılıyor olsa da yetersiz kalmaktadır.

Bu amaçla Motorola’nın son teknolojiyle geliştirdiği Motorola El Terminali ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri kapsayacak modeller geliştirerek sizler için satışa sunmuştur.

                                                  

Mağaza müdürlerinin, satış elemanlarının, tedarik zinciri çalışanlarının ve daha birçok sektörün kullanabileceği önemli bir cihaz olarak görülür. Bulunduğunuz yerden gerekli bilgi ve veriyi toplayarak kolaylık üst kademe yönetimine bildirmeniz pratik bir hal alacaktır.

Bilgiyi toplama, taşıma ve yönetme konusunda sizler için ideal bir çözüm olacak cihaz ile sürekli bir verim artışı sağlanmaktadır. Her türlü hava koşullarına dayanıklı şekilde üretilen cihaz ürün grupları modellerinde özelliklerine göre yaklaşık 2m düşüşlere karşı dayanıklı şekilde üretilmiştir. Yüksek bellek kapasitesiyle dilerseniz topladığınız bilgileri hafızada saklayabilir ve ofis ortamında kullanmak üzere paylaşımda bulunabilirsiniz.

Cihazın sahip olduğu özellikli bağlantı tipleriyle rahatlıkla bilgisayar sistemlerine bağlanabilirsiniz. Motorola El Terminali cebinize sığacak şekilde bir cep telefonu formatında tasarlanmıştır. Dilerseniz dokunmatik dilersen tuşlu seçenekleriyle kullanım rahatlığınızı da ön plana çıkarabilirsiniz. Sahip olacağınız ürün grubundan her hangi bir modele sizler de detaylı bilgi edinmek için satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

                        

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018