Reklam
  • Reklam
Moneygram Near East Bank’ı lider banka seçti..

Moneygram Near East Bank'ı lider banka seçti..

Tüm dünyada yaklaşık 200 farklı ülkede ve 350.000’den fazla hizmet noktasında yer alan MoneyGram verileri doğrultusunda en başarılı banka olarak Near East Bank'ı seçti..

Reklam
29 Mayıs 2018 - 10:18
Reklam

 

Near East Bank, global arenada en büyük para transfer şirketleri arasında olan ve tüm dünyada yaklaşık 200 farklı ülkede ve 350.000’den fazla hizmet noktasında yer alan MoneyGram, açıklamış olduğu veriler doğrultusunda KKTC’nin en çok para transferi yapan 1. Banka’sı seçildi. Güney Kıbrıs da dahil olmak üzere Kıbrıs genelindeki tüm acenteler arasında 4. Sıraya yerleşen Near East Bank, başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

MoneyGram para transfer sistemiyle, tüketicilerin dünyanın çeşitli bölgelerine para göndermesini ve o bölgelerden para almasını sağlayarak, kişiden kişiye para transferi yapılabiliyor. Near East Bank, bu sistemle ağırlıklı olarak aileler, yurt dışında okuyan öğrenciler, yoğun olarak yurtdışı seyehatlerine giden iş adamları ve turistlere hizmet vermeyi hedefliyor. Banka hesabına ihtiyaç duymadan Near East Bank şubelerinden hızlı, güvenilir ve uygun transfer ücretleriyle 2012 yılından beri gerçekleştirmektedir.

"Hedefimiz, müşterilerimize erişilebilir ve konforlu hizmetler sunmak”

MoneyGram’ın veri sonuçlarına ilişkin açıklama yapan Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, müşterilere hızlı ve güvenli para transferini, alanında dünyanın en itibarlı firmalarından biri aracılığıyla sunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Haskasap, Near East Bank olarak hedeflerinin sadece KKTC’de değil dünyanın dört bir yanında müşterilerine erişebilir ve konforlu hizmet sunmak olduklarını söyledi. KKTC’de Near East Bank’ın bulunduğu her noktada, Moneygram ile para transferlerine olanak sağladığını belirterek, yurt dışında işçi, öğrenci, yanında nakit taşımak istemeyen turist, iş adamı ya da ani para gönderme ihtiyacı içinde bulunan kişiler, banka hesabına ihtiyaç duymaksızın para transfer işlemlerini Near East Bank şubelerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceklerini söyledi.

Near East Bank müşterisi olmayanlar da yararlanabilir;

Hizmet kapsamında KKTC’de bulunan müşteriler MoneyGram aracılığıyla Near East Bank şubelerinden ellerinde bulunan referans numarası aracılığı ile güvenli bir şekilde para çekebildikleri gibi, yine güvenlik kontrolleri kapsamında oluşturulan referans numarası ile MoneyGram ağına dahil olan 350.000’den fazla hizmet noktasında düşük transfer ücretleri ile para gönderimi yapabilmektedirler. 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Eylül 2018
MTS Tur, münhal açtı!..
MTS Tur, münhal açtı!..