Reklam
  • Reklam
Merkezi İhale Komisyonu ihale duyurusu..

Merkezi İhale Komisyonu ihale duyurusu..

Merkezi İhale Komisyonu 1 adet sedan araç için teklif kabul ediyor.

Reklam
21 Mart 2018 - 10:30
Reklam

 

İhale için toplam tahmini değer:196,560 TL+KDV

Not:

  1. İhaleye teklif verenler şartnameye göre istenen belgeleri (ihale katılım beyannamesi, geçici teminat mektubu, imza sirküleri veya imza beyannamesi, yetkili beyannamesi ve şartname alındı makbuzu) ve/veya malzemelerle ilgili broşür, katalog ve şartname gereği istenen diğer tüm belgeleri teklifleri ile birlikte verecektir.
  2. Geçici teminatın miktarı ihale katılımcısı tarafından, Geçici ve kesin teminat mektupları ve geçici teminat oranları tüzüğünün 4(1) maddesindeki oranlar dikkate alınarak hesaplanacaktır. Teminatsız teklifler dikkate alınmayacaktır.
  3. Geçici teminat olarak 41/2001 sayılı Merkez Bankası yasası altında derlenen banka teminat mektupları geçerli sayılacaktır.
  4. Teminat mektubunun bitiş süresi en az 03/07/2018 tarihli olacaktır.
  5. Teminat olarak yalnız banka teminat mektubu veya Maliye’ye yatırılacak para karşılığı alınan makbuz geçerli olacaktır. (Hangi şekilde olursa olsun kati suretle çek kabul edilmeyecektir.)
  6. Verilecek teklifler KDV’siz olacaktır.

Teklifler en ge. 04/04/20148 Çarşamba günü ö.e. saat 10:00’a kadar Maliye Bakanlığı binasından Merkezi İhale Komisyonu toplantı salonundaki teklif kutusuna atılmalıdır.

Bu teklifle ilgili bilgi ve şartnameler Gelir ve Vergi Dairesi veznesine yatırılacak 10 TL+KDV makbuz karşılığı Devlet Emlak ve Malzemem Dairesi adresinden temin edilebilir.

 

Merkezi İhale Komisyonu

Maliye Bakanlığı

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018