Reklam
  • Reklam
Merit Royal & Premium Hotel’de Serdar Ortaç konseri.

Merit Royal & Premium Hotel'de Serdar Ortaç konseri.

KIbrıs'ta tatil ve eğlence sürüyor. Bu kez sahnede Serdar Ortaç vardı. Merit için Kıbrıs'a gelen sanatçı, sağlığını ve projelerini anlattı.

Reklam
11 Eylül 2017 - 00:42
Reklam

Kuzey Kıbrıs’ta sahne alan Serdar Ortaç,yaklaşık bin kişiye unutamayacakları bir gece yaşattı.

Merit Royal Hotel, Merit Premium Hotel ve Merit Crystal Cove Hotel ortak etkinliğinde gerçekleştirilen konser öncesinde gazetecilerle bir araya gelen Serdar Ortaç, yeni çıkacak albümüyle ilgili bilgi verdi.

Yaklaşık on şarkısının hazır olduğu albümde iki tane de Yıldız Tilbe şarkısı okuyacağını belirten Serdar Ortaç, konser bitiminde kayıtlar için hemen İstanbul’a döneceğini söyledi. Eşi için yazmış olduğu albümün en iddialı şarkılarından olan ‘’Havalı Yarim’’den kısa bir kesit sunan Ortaç, Yıldız Tilbe ile bir Çeşme buluşmasından da ortaya bomba gibi bir şarkı çıktığını vurguladı.

Eşi ile ilgili soruları da cevaplayan Serdar Ortaç; bebek sorusuna da ‘’2019 yılı ’’diyerek espirili bir cevap verdi. Eşinin şu sıralar iş hayatında yepyeni bir projeye imza attığını, yoğun çalıştığını ve kumaşından tasarımına kadar bizzat kendisinin ilgilendiği bir bikini koleksiyonu hazırladığını söyledi.

İlerleyen zamanda bir türkü albümü hazırlayabileceğini söyleyen Serdar Ortaç, ‘’Gıybet’’şarkısı ile sahneye çıktı. Her konserinde müzisyenleri, vokalleri ve dansçıları ile muhteşem şovlar hazırlayan Serdar Ortaç’ın bu geleneği yine bozulmadı. ‘’Sizin sevginiz ve gücünüzle iyileştim’’ diyerek konuklarını selamlayan Serdar Ortaç’ı izleyenler arasında annesi Nesrin Ortaç da vardı. Gece, davullu zurnalı, türkü ve oyun havalarının çoşku dolu ritimleriyle sona erdi.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..