Reklam
  • Reklam
Merit Oteller Grubu’nda KKTC turizmi için yeni hedef jet sosyete!

Merit Oteller Grubu'nda KKTC turizmi için yeni hedef jet sosyete!

Kıbrıs ekonomisi için dikkat çeken proje. Turizm sektörünün sektör lideri Net Holding'e bağlı Merit Oteller Grubu, yeni bir sayfa açıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Osmanoğlu Özbaş, zengin turist hedefini işaret etti..

Reklam
03 Şubat 2017 - 10:53 - Güncelleme: 05 Şubat 2017 - 00:29
Reklam

Kıbrıs Türk ekonomisinin en büyük turizm yatırımlarına imza atan Net Holding, kurumsal yapısında dikkat çeken bir değişiklik yaptı. Bir süre önce Merit Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Reha Arar’dan devralan Hanzade Osmanoğlu Özbaş, yeni yol haritasını paylaştı.

Hanzade Osmanoğlu Özbaş, "Hedefimiz sadece Merit'e değil, KKTC'ye de zengin turistleri getirmek. Ekibimizle yeni çalışmalara imza atacağız" dedi. 

Yeni hedef Dubai

Merit Otelleri'ni, bir üst seviyeye taşıma hedefi koyduğunu söyleyen Özbaş yapacağı çalışmalarla ilgili olarak şunları söyledi:

“Merit'in Gime'deki Royal ve Premium otelleri, Avrupa standartlarının üzerinde. Yeni otel projesi Emperial, yakın gelecekte hizmete girecek. Zaten başarılı bir ekip var. Ekibimizle dünya jet sosyetesini KKTC'ye çekeceğiz.

Merit Otelleri, sadece Kıbrıs'ta değil, Balkan ülkeleri, Karadağ, Hırvatistan, Bulgaristan ve Makedonya'daki yatırımlarıyla uluslararası bir isim oldu. Grubumuzun hedefleri arasında Dubai'de bayrağını dalgalandırmak bulunuyor." 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018