Reklam
  • Reklam
LTB’den "Güvenilir Eller Projesi"
Reklam

LTB'den "Güvenilir Eller Projesi"

Kıbrıs Türk halkını çağdaş Avrupa kent bilinciyle buluşturarak yaşam kalitelerini artırmak, ihtiyaçlarına cevap verecek ve mutluluklarını artıracak hizmetler sunmak amacını taşıyan Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), “Güvenilir Eller Projesi” için çalışmalara başladı. İşte detaylar…

Reklam
09 Ocak 2019 - 15:20 - Güncelleme: 14 Ocak 2019 - 19:23
Reklam

LTB’den “Güvenilir Eller Projesi”

Kıbrıs Türk halkını çağdaş Avrupa kent bilinciyle buluşturarak yaşam kalitelerini artırmak, ihtiyaçlarına cevap verecek ve mutluluklarını artıracak hizmetler sunmak amacını taşıyan Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), Unilever Food Solutions firmasının Gıda Güvenliği Derneği iş birliğiyle yürüttüğü “Güvenilir Eller Projesi”ni Lefkoşa da gerçekleştirmek için faaliyetlere başladı.

LTB’den yapılan açıklamaya göre, 2016’dan itibaren Türkiye’de hayata geçirilen 27.000’den fazla şefin sertifika aldığı eğitim projesi Kuzey Kıbrıs’ta ilk defa uygulanacak.

Bu projenin amacının ise Lefkoşa’da bütün mutfak şefleri ve mutfak çalışanlarının bu projeye katılarak eğitim almalarını sağlamak olduğu belirtildi.

Gıda Güvenliği Derneği tarafından düzenlenen eğitim, online platformda gerçekleşecek olup www.guvenilireller.com adresinden hesap oluşturulması gerekiyor. Daha sonra ise oluşturulan bu hesapla giriş yapıp eğitime katılım sağlanabilecek.

Hesap açma işlemi tamamlandıktan sonra ise 5 modülden oluşan ve her modülde 1 video ve soruların bulunduğu eğitim, yaklaşık 30 dakika bir süreyle bu sorular cevaplandıktan sonra sona eriyor.

Bu modüllerin açılabilmesi için kodlara ihtiyaç duyuluyor. Bu kodları ise +90 392 228 52 21 (dahili 1431) iletişim numarasını arayarak, LTB’ye uğrayarak veya [email protected] adresine gönderilen e-posta aracılığıyla alabilirsiniz.

Eğitim tamamlandıktan sonra ise Gıda Güvenliği Derneği onaylı isme özel sertifikanızı alabiliyorsunuz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
16 Kasım Cumartesi Dolar/TL son durum.İşte detaylar...
16 Kasım Cumartesi Dolar/TL son durum.İşte detaylar...
Ekonomi ve siyaset gündemi-16 Kasım 2019
Ekonomi ve siyaset gündemi-16 Kasım 2019