Reklam
  • Reklam
Limasol Sigorta’dan görkemli 20’nci yıl kutlaması!

Limasol Sigorta'dan görkemli 20'nci yıl kutlaması!

Kıbrıs Türk sigortacılık sektörünün güçlü markası Limasol Sigorta 20 yaşında. İşte kutlama gecesinden detaylar.

Reklam
30 Eylül 2017 - 10:12 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 - 20:20
Reklam

Kıbrıs Türk ekonomisinin köklü ve güçlü finans kurumu Limasol Türk Kooperatif Bankası yan kuruluşlarından Limasol Sigorta, 20'nci hizmet yılını geride bırakmanın heyecanını yaşıyor.

Sektörde birçok yeniliğe öncülük etmeyi sürdüren Limasol Sigorta, kuruluşunun 20'nci yılını Girne Lords Palace Hotel’de düzenlediği görkemli gala yemeği ile kutladı.

Sigorta ve banka yönetici ve çalışanları ile basının birlikte olduğu gecede, Limasol Sigorta'ya 10 ve 20 yıl hizmet verenler ödüllendirildi. Geleneksel hediye çekilişi ile devam eden gece, pasta kesimi, toplu aile fotoğrafı ve sanatçı Ayşegül Zaim ve orkestrasının canlı performansı ile devam etti.

Büyüme ve gelişme trendini sürdüren, sektördeki hizmet ve ürün kalitesini sürekli yenileyerek müşteri sayısını hedeflerin üzerine çıkarmayı başaran Limasol Sigorta’nın Genel Müdürü Birtan Asker, gecede yaptığı konuşmada kurumun dünden bugüne gelişini anlattı. Asker ayrıca şunları da ekledi: “Sigortacılık yapıyoruz hem de sonuna kadar, koşulsuz müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, taşınmayan risklerin primini alarak pahalı poliçeler satmıyoruz ama taşınan riskin teminatını mutlaka vermeye çalışıyoruz, teminatını verdiği sigorta poliçesindeki hasarı gerçek anlamda ödeyen sigorta olarak tanınıp biliniyoruz, sektörde yakın geçmişe kadar abartı gibi görünen birçok hizmet ve ürünü müşterilerin hayatını kolaylaştırmak adına uyguluyoruz.“
Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise gecede yaptığı konuşmada, “Limasol Sigorta ilk poliçenin kesildiği günden bugüne her zaman başarılarına başarı ekleyerek adından söz ettirmiştir” dedi. 

Sigorta’nın yüksek verimlilikte çalışırken sektörün gelişmesine de öncülük etmesinden banka olarak mutlu olduklarını ifade eden Kemaler sözlerini şöyle tamamladı:

“1997 Yılında Limasol Bankası’nın yan kuruluşu olarak hizmet vermeye başlayan Limasol Sigorta, müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiştir. Her geçen gün artan acente sayısı ile bugün büyük bir aile olarak değerli müşterilerine hizmet vermeye devam eden Limasol Sigorta, öncü yaklaşımları ile de güçlü ve köklü Bankamızın gurur duyduğu bir yapıda ilerlemektedir. 
Limasol Sigorta 20 yıldır sektörde her zaman başarılarına başarı ekleyerek adından söz ettirmiştir. Sigortamızın başarıları bizler için onur vericidir. Nice 20 yıllar boyu öncülükle ve başarılarla var olmak umuduyla”.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Coldwell Banker Novest, münhal açtı!..
Coldwell Banker Novest, münhal açtı!..
MTS Tur, münhal açtı!..
MTS Tur, münhal açtı!..