Reklam
  • Reklam
Limasol Bankası çalışanlarına ödül geleneği!

Limasol Bankası çalışanlarına ödül geleneği!

Kıbrıs Türk bankacılık sektörünün köklü markası Limasol Bankası, personel motivasyonunu yüksek tutmak için dikkat çeken projeler uyguluyor. Yüksek performans gösteren çalışanların ödüllendirmesi sürüyor.

Reklam
13 Mart 2017 - 08:58
Reklam

“Müşteri Odaklı” aktif çalışma stratejisi, her kesime hitap eden cazip kredi ürünleri, alternatif hazine ürünleriyle portföyünü geliştiren Limasol Bankası, müşterileri yanı sıra personeli için de motivasyon arttırıcı çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni yıl öncesi dönemsel hedeflerini başarıyla tamamlayan ve ödüllerini alan 14 personele ek olarak, yılın son haftalarında performansını yükselterek ödül almaya hak kazanan 6 çalışana daha ödülleri düzenlenen törenle verildi. 

Limasol Bankası Genel Müdürlük binasında düzenlenen ödül töreninde bireysel hedefleri başarı ile tamamlayan personele plaketleri Banka Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ve Banka Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu tarafından taktim edildi.

Törende söz alan Banka Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu; "Bankamızda performans yönetimi ölçülebilir, net ve ulaşılabilir hedefler üzerinden değerlendirilmekedir. İş hedefleri dışında tüm çalışanlarımızın süreç iyileştirme ve verimliliğe yönelik fikirleri, proje başarıları, Banka dışında sağladıkları temsil başarısı gibi kategorilerde Bankamıza sağladıkları katkıda bizleri ayrıca gururlandırmaktadır” dedi. 

Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise; “Yüksek performansı özendiren sistemimiz, hem Bankamızın kurumsal hedeflerinin hem de çalışanlarımızın bireysel kariyer planlarının gelişimi ve desteklenmesinde önem teşkil etmektedir. Çalışanlarımızın bireysel performans hedeflerini kurumsal hedeflerle bütünleştirerek potansiyellerini üst düzeyde kullanmalarını istiyoruz. Ne mutlu ki, görevlerini başarıyla tamamlayan arkadaşlarımıza ödüllerini takdim etmek için yeniden bir araya geldik. Bu başarıya imza atan tüm çalışanlarımızı tebrik eder, başarılarının daim olmasını temenni ederim” dedi.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..