Reklam
  • Reklam
Lifecell’le sosyal medya ve marka haftası..

Lifecell'le sosyal medya ve marka haftası..

Lifecell ana sponsorluğunda, Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sosyal Medya Birimi ve DAÜ İletişim Fakültesi işbirliği ile “Sosyal Medya ve Marka Haftası” gerçekleşecek.

Reklam
16 Ekim 2017 - 08:40 - Güncelleme: 16 Ekim 2017 - 09:27
Reklam

 

18 – 19 Ekim 2017 tarihlerinde, DAÜ’de yer alacak “Sosyal Medya ve Marka Haftası”nın ilk gününe Turkcell Strateji, Pazarlama ve Marka İletişimi Yöneticisi Bilge Onur da konuşmacı olarak katılacak.

 

Adada, Turkcell Grup’ta ve dünyada ilk kez sadece internet üzerinden iletişim çözümleri sunan, Turkcell’in dijital markası lifecell’in ana sponsorluğunda Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sosyal Medya Birimi ve DAÜ İletişim Fakültesi işbirliği ile 18 – 19 Ekim 2017 tarihlerinde “Sosyal Medya ve Marka Haftası” gerçekleşecek. Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama ile ilgilenenlere bilgi alma, uzmanlarla tanışma ve büyük markaların stratejilerini oluşturma süreçlerini öğrenme şansı tanırken, dinleyicilere sosyal medya sektöründe ne tür deneyim ve becerilerle başarılı olabileceği, hedefleri nasıl koyması ve hangi yolları izlemesi gerektiği hakkında ipuçları vermek amacıyla organize edilen etkinlik 10:00 – 16:00 saatleri arasında yer alacak.

Dünyadan önemli isimler

Turkcell Strateji, Pazarlama ve Marka İletişimi Yöneticisi Bilge Onur’un da konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte Onur, Turkcell’in yeni marka yüzleri “Emocalar”ın dünyada popüler olan emojilerden nasıl doğduğunu anlatacak. Bir marka yaratma ve yönetme ile ilgili marka süreci ve stratejilerle ilgili de bilgiler verecek Bilge Onur’un konuşması, Sosyal Medya ve Marka Haftası’nın ilk günü olan 18 Ekim tarihinde saat 11.30-12.15 saatleri arasında yer alacak.

Bu özel haftaya Turkcell Strateji, Pazarlama ve Marka İletişimi Yöneticisi Bilge Onur’un yanı sıra; BBC Action Kuzey Afrika’dan Sosyal Medya Yöneticisi Faras Saleh, MK Solutions’un kurucusu Moses Shawaly, Wanda Digital Kreatif Direktörü Enis Baruh, Hepsiburada Kültür, Eğlence ve Ofis Malzemeleri Kategori Müdürü Soner Beyhan, OMD Global Media Agency Birleşik Arap Emirlikleri Sosyal Medya Yöneticisi Khaled Akbik, Neydi Olacağı Program Yönetmenleri Mehmet Ekin Vaiz ve Gülşen Erçin de konuşmacı olarak katılacak.

Sosyal Medya ve Marka Haftası, 18 Ekim 2017 Çarşamba günü, saat 10:00’da, Mustafa Afşin Ersoy Salonu’nda gerçekleştirilecek olan açılış konuşmaları ve açılış konferansı ile başlayacak. Sosyal medya ile amatör ya da profesyonel bağlamda ilgilenen herkese hitap edecek olan etkinlik lifecell yanında THY’nin de ana sponsorluğunda ve Cookies katkıları ile gerçekleştirilecek.

Sosyal Medya ve Marka Haftası sonunda dinleyicilere katılım sertifikası verileceği açıklanırken, etkinliğe, 17 Ekim 2017 tarihine kadar smbw.emu.edu.tr internet adresinden başvuru yapılabileceği de belirtildi.

 

http://www.ekonomikibris.com

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018