Reklam
  • Reklam
Lemar’dan "Çocuklar Bizim Şenliği"..

Lemar'dan "Çocuklar Bizim Şenliği"..

Lemar Süpermarketleri, kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında Çocuklar Bizim Şenliği düzenledi. Lemar etkinlikte, SOS Kreş ve Anaokulu öğrencilerini ağırladı

Reklam
17 Nisan 2018 - 13:35
Reklam

 

Ülkemizin modern anlamda tek süpermarket zinciri olan Lemar Süpermarketleri, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile adada fark yaratıyor.

   Kaymaklı Lemar AVM’de yer alan Lemar Cineplex sinemalarında, 16 Nisan tarihinde düzenlediği Çocuklar Bizim Şenliği’nde SOS Kreş ve Anaokulu öğrencilerini ağırladı. Çocuklara çizgi film gösterimi düzenlendi. Birbirinden renkli görüntülere sahne olan şenlikte, film gösterimi sonrası çocuklar oyun alanlarında keyifli dakikalar geçirdi ve dağıtılan hediyelerle mutlu oldu.

   Konuyla ilgili açıklama yapan Lemar Halkla İlişkiler ve Sosyal Sorumluluk Direktörü İpek Menteş, bu yıl itibariyle Lemar ailesi olarak kurumsal sosyal sorumluluk projelerine hız verdiklerini ve her yıl gelenekselleşecek biçimde ülkenin en çok ihtiyaç duyduğu konularda insanların yanında yer almak istediklerini söyledi. Menteş, bu kapsamda ülkenin geleceği olan çocuklarla bu işe başlamanın en anlamlı başlangıç olacağını vurguladı.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..