Reklam
  • Reklam
“Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu”na Kıb-Tek desteği..

“Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu”na Kıb-Tek desteği..

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KIB-TEK) da “Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu”na destek olmak için numaralarını aldı.

Reklam
21 Ekim 2017 - 09:42
Reklam


Gürcan Erdoğan “Konu hepimizin en değerlileri çocuklarımız olunca hassasiyetimiz daha da artıyor. KIB-TEK olarak 22 Ekim Pazar günü gerçekleşecek maraton için bizler de kayıtlarımızı yaptırdık.”

 

“Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu”na geri sayım devam ederken katkılar da her geçen gün artıyor. Geliri SOS Çoccukköyü yararına kullanılacak, yılın sportif anlamda en önemli sosyal sorumluluk projesi olan maratona kayıtlar sürerken Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KIB-TEK) da “Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu”na destek olmak için numaralarını aldı. Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu Müdürü Gürcan Erdoğan gelirinin SOS Çocukköyü etkinliğine bağışlanacağı maratona katkı koymak için kurum olarak numaralarını aldıklarını belirterek halkı bu anlamlı etkinliğe destek olmaya davet etti. Erdoğan sözlerine söyle devam etti: “Her yıl el ele verilerek halkımızın ve kurumlarımızın desteğiyle büyüyen, önemli sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamak için gerçekleşen bu etkinlikte biz de kurum olarak yer almak istedik. Elbette konu hepimizin en değerlileri çocuklarımız olunca hassasiyetimiz daha da artıyor. Dilerim Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu’nda SOS çocuklarımızın yüzü hepimizin sayesinde gülsün. Maratona katılımın da bu duyarlılıkla her yıl artacağına olan inancım tamdır.’’


4 km için kayıtlar devam edecek

Kuzey Kıbrıs Turkcell ana sponsorluğunda 22 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek “Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu” için kayıtlar her geçen gün halkın yoğun ilgisi ile artarak devam ediyor. LTB önünden başlayıp, yine aynı yerde tamamlanacak ve 4 km halk koşusu, 8 km ve 21 km olmak üzere 3 kategoride yapılacak maratonun kayıtları bu yıl da 08:00-17:30 saatleri arasında LTB binası önünde kurulan kayıt noktasından yapılıyor.

4 km için kayıtların maraton günü saat 10.00’a kadar devam edeceği açıklanırken ücretinin ise 20 TL olduğu belirtildi.

 

www.ekonomikibris.com

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018