Reklam
  • Reklam
Kuzey Kıbrıs Turkcell’den KKTC futboluna sponsorluk desteği!

Kuzey Kıbrıs Turkcell'den KKTC futboluna sponsorluk desteği!

KKTC futbolu için güzel haber. Kuzey Kıbrıs Turkcell iki yeni protokole imza attı. İşte detaylar.

Reklam
03 Kasım 2017 - 13:25 - Güncelleme: 03 Kasım 2017 - 13:31
Reklam

Kıbrıs Türk futbol liglerinin iletişim sponsorluğunu bu yıl da Kuzey Kıbrıs Turkcell üstlendi. Kuzey Kıbrıs Turkcell protokole ek olarak bu yıl Kadınlar Ligi’ne de ana sponsor oldu.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu ile Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden’in imzaladığı protokol Turkcell Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşti. Kıbrıs Türk futboluna katkı sağlamak amacıyla gerçekleşen protokolün imza töreninde KTFF 1.Başkanvekili Orçun Kamalı, Genel Sekreteri Enver Baturalp ve Kuzey Kıbrıs Turkcell Marka ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Ayhan Barış ile Marka İletişimi Müdürü Serenay Yalçınkaya da yer aldı.

 
Maden: “Spora ve sporcumuza destek vermek önemli”


Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden yapılan bu işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, protokolün futbol için olan önemine dikkat çekti. Maden, Turkcell olarak spor içerikli projelere yıllardır destek olduklarını belirterek pek çok alanda olduğu gibi sporda da sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini söyledi. Maden, sözlerine şöyle devam etti: “Spora ve sporcuya destek olmak, ülkemizdeki futbolu daha da ileriye taşımak önemli. Bu anlamda yıllardır çalışan ve güzel başarılar elde eden Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nu ve ekibini tebrik ederiz. Binlerce gencimizin spor yaptığı futbolumuza da katkı koymaktan dolayı mutluyuz. Bu yıl işbirliğimizin kapsamını genişleterek Kadınlar Ligi’nin de ana sponsorluğunu üstlendik, kadınlarımızın da futbola olan ilgisini desteklemek ve bu alanda başarılarını paylaşmak bizim için son derece heyecan vericidir.”

Engelsiz yaşam odağında yıllardır destek oldukları Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın başarılarının Kıbrıs adasının çok ötesine taşındığını da anımsatan Maden, gerekli şartların oluşmasından sonra futbolumuzun da önündeki engellerin kalkmasını diledi. Maden son olarak kulüplere, sporculara ve futbolun tüm paydaşlarına yeni sezonda başarılar diledi.

 Sertoğlu: “Futbol için önemli bir işbirliği”


KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu da Kuzey Kıbrıs Turkcell ile yaptıkları protokolün futbol için önemli olduğunu söyleyerek bu işbirliğinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Turkcell’e ve yönetime teşekkür etti.
Sertoğlu, “Futbolu daha da ileriye taşımak için ekibimle birlikte yürüttüğümüz projelerimiz devam etmektedir. Kuzey Kıbrıs Turkcell’le yaptığımız bu işbirliği de bunlardan bir tanesidir. Futbolumuzun gelişmesi ve ilerlemesi için bu tarz katkılar önem arz etmektedir. Yapılan işbirliğini son derece önemsiyor, futbolumuzu her anlamda daha iyi noktalara getirmek için çalışıyoruz” diye konuştu. 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018