Reklam
  • Reklam
Kuzey Kıbrıs Turkcell’den bağış servisleri hatırlatması! -...

Kuzey Kıbrıs Turkcell'den bağış servisleri hatırlatması! - Ekonomi Kıbrıs

Kuzey Kıbrıs Turkcell, Bayram öncesinde 'Bağış Servisleri'ni hatırlattı, bakıma muhtaç çocuklardan, engelli derneklerine, lösemili çocuklardan vakıflara kadar pek çok yardım kuruluşuna destek için kısa mesajla katkı yapılabileceğini duyurdu.

Reklam
29 Ağustos 2017 - 13:20
Reklam

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in 'Bağış Servisleri' toplumsal dayanışmayı yükseltmek için vatandaşlara önemli imkan sunuyor.
Kuzey Kıbrıs Turkcell’in bağış servisleri ile bakıma muhtaç çocuklardan kanser hastalarına kadar pek çok yardım kuruluşuna SMS (kısa mesaj) aracılığı ile katkı yapılabiliyor.

Bayram öncesinde 'Bağış Servisleri'ni bir kez daha gündeme getiren Kuzey Kıbrıs Turkcell, gönüllü katkılar ile pek çok bakıma ve desteğe muhtaç insanımızın yüzünün güleceğini belirtti.

Yardım kurumları gönüllü vatandaşların katkıları ile fitre bağışları toplamaya başlarken, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in bağış servisleri de kısa mesaj ile hızlı, güvenilir ve pratik bir seçenek olarak ortaya çıkıyor.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Katma Değerli Servisler ve Kurumsal Bağlılık Uzmanı Peri Hançerli yaptığı açıklamada, hiçbir kar amacı taşımadan sürdürülen ‘Bağış Servisleri’nde toplanan tüm gelirin, vergilerden de muaf tutularak yardım kurumlarına teslim edildiğini belirtti.

25 bin TL’nin üzerinde bağış

Kuzey Kıbrıs Turkcell Katma Değerli Servisler ve Kurumsal Bağlılık Uzmanı Peri Hançerli bağış servisleriyle ilgili yaptığı açıklamada bağış servislerine yıl boyunca istenen gün ve saatte katkı yapılabileceğini, özellikle bayram dönemlerinde artan katkıların yardım kurumlarına çok önemli bir destek sağladığını belirtti. Peri Hançerli açıklamasında sadece 2017 yılı içerisinde toplamda 25 bin TL’nin üzerinde bağış yapıldığını da vurguladı. Hançerli, Bağış Servisleri'nden elde edilen gelirin, tahsil edildikçe ilgili kurumlara aktarıldığını, bu katkıların hem yardım kurumlarında özveriyle ve gönüllü olarak çalışanların, hem de onların destek verdiği pek çok insanın yüzünü güldürdüğünü de sözlerine ekledi.

Aktif Bağış Servisleri

Kuzey Kıbrıs Turkcell, sürekli aktif olan bağış servislerinin ücret ve detaylarını açıklarken, destek vermek isteyenlerin, ilgili kurumun kısa numarasına BAGIS yazıp SMS (kısa mesaj) göndermesinin yeterli olduğunu belirtti.

Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı: 10 TL → 4142
Kanser Araştırma Vakfı: 5 TL → 5228

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı: 5 TL → 4110

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği: 5 TL → 4161
SOS Çocuk Köyü Derneği: 25 TL → 4120
Sosyal Yardımlaşma Derneği: 5 TL → 3404 
Thalassemia Derneği:  5 TL → 4268
Lefkoşa Türk Belediyesi “Paylaşım Mutfağı”: 5 TL → 1958

Halk Sanatları Vakfı (HASDER) “Nefes için”:10TL → 1441

Kıbrıs Çocuk Hastalıkları Araştırma, Önleme ve Tedavi Vakfı:5TL → 4411

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 19 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 19 Eylül 2018