Reklam
  • Reklam
"KKTC’nin Ferrari’si olmak istiyoruz!"

"KKTC'nin Ferrari'si olmak istiyoruz!"

Yakın Doğu ailesi yeni yol haritasını çizdi, iddialı bir vurgu yaptı. Eğitimden bankacılığa, turizmden sağlığa birçok alanda KKTC'de ilklere imza atan YDÜ, Business News dergisinin kapak konusu oldu..

Reklam
08 Mayıs 2016 - 23:58 - Güncelleme: 10 Mayıs 2016 - 09:27
Reklam

Eğitim, sağlık, turizm, bankacılık ve spor dallarında KKTC'de dev yatırımlara imza atan Yakın Doğu ailesi hedef yükseltti. Türkiye'nin saygın ekonomi ve iş dünyası dergisi Business News'e konuk olan Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan Günsel dikkat çeken bir açıklama yaptı ve "KKTC'nin Ferrari'si olmak istiyoruz" dedi.. 

Business News'in Kıbrıs özel sayısında Yakın Doğu Üniversitesi ve grubun diğer yatırımlarını anlatan Günsel; üniversiteden sağlığa, akademik kadrodan yeni yol haritasına kadar birçok başlıkta konuştu. Girne Üniversitesi ile KKTC'de ikinci üniversiteyi de açarak eğitime daha büyük yatırımlar yaptıklarını söyleyen Günsel, İtalyan otomobil devi Ferrari örneğini verdi. 

"Nasıl ki Ferrari deyince İtalya akıllara geliyor, aynı bağlantıyı YDÜ ile KKTC arasında kurmak için çalışıyoruz" vurgusu yaptı.

Doç. Dr. Günsel'in bu sözleri ve Yakın Doğu ailesini anlattığı röportajı, Business News dergisi'nin Mayıs sayısında kapak konusu olarak yer aldı.. 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
City Mall AVM, münhal açtı!..
City Mall AVM, münhal açtı!..