Reklam
  • Reklam
KKTC’de kesintisiz internet ile tanıştınız mı? Ekonomi...

KKTC'de kesintisiz internet ile tanıştınız mı? Ekonomi Kıbrıs Prestige - Teknoloji

Teknoloji ile giderlerinizi düşürmek, işlemlerinizi en pratik şekilde yapmak ister misiniz? Özellikle de internet kesintilerine karşı sunulan kalıcı çözümleri nasıl izliyorsunuz? Kıbrıs'ın tek ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekonomi Kıbrıs Prestige, Teknoloji ekinde bu sorulara yanıt aradı. Kuzey Kıbrıs Turkcell Kurumsal Satış Müdürü Murat Karagenç'in söylediklerine kulak verin..

Reklam
17 Mart 2017 - 07:37 - Güncelleme: 17 Mart 2017 - 07:47
Reklam

EKONOMİ KIBRIS PRESTIGE - TEKNOLOJİ

GSM operatörleri artık sadece telefon hizmeti sağlayan kurumlar değil. Artık şirketlerin her anlamda çözüm ortağı olmaya başladılar. Tasarrufundan gelişimine, müşteri ağını geliştirmek için kullanması gereken teknolojiye kadar birçok imkan sağlıyor, birçok alternatif sunuyorlar.

Kuzey Kıbrıs Turkcell de bu alanda dikkat çeken çalışmalar yapıyor.

İş insanlarının beklentilerini dinleyen, analiz eden ve onlara en akılcı çözümü sunan Kurumsal Satış Birimi, bu anlamda büyük önem taşıyor.

İşte Kıbrıs'ın tek ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisinin TEKNOLOJİ ekinde yer alan röportaj..

 

"TEKNOLOJİ İLE GİDERLERİNİZİ DÜŞÜRÜN"

Kuzey Kıbrıs Turkcell Kurumsal Satış Müdürü Murat Karagenç bu konuda iddialı; “Kurumların dijital değişimlerini sağlamak için en ileri teknoloji, ürün ve hizmetleri sunuyoruz” diyor. 

Kuzey Kıbrıs Turkcell Kurumsal Satış Müdürü Murat Karagenç’e göre kurumların hem rekabette öne çıkmak, hem de toplam giderlerini azaltmak için doğru teknoloji kullanımının son derece önemli .
Bu süreçte de Kuzey Kıbrıs Turkcell’in “Uçtan uca kurumsal çözümler ve ürünler” tanımı devreye giriyor.
Karagenç, kurumsal çözümlerde şu üç başlığın kendileri için son derece önemli olduğunu anlatıyor;

“Müşterilerimizin işyerlerinde kullanması gereken en ileri teknoloji, ürün ve servisleri belirlemek önceliğimiz oluyor. Bunun ardından kendi sektörlerinde rekabet anlamında öne çıkmak için kullanacakları ürün ve servisler değerlendiriliyor. En önemlisi de kurumların yalnızca iletişim giderlerini değil, bir bütün olarak tüm giderlerini azaltmak yönünde önerdiğimiz ürün ve servislerimiz mevcut.”

Telefon, internet gibi temel ihtiyaçlardan başlayarak, çok geniş bir çerçevede kurumlara hizmet sunduklarını belirten Kuzey Kıbrıs Turkcell Kurumsal Satış Müdürü Murat Karagenç, “Nasıl ki bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çok özel paketlerimiz var, bunu kurumsal müşterilerimize yönelik de planlıyoruz. Her sektörün kendi koşullarına uygun farklı ihtiyaçlarını dikkate alarak çözümler öneriyoruz” diyor


“Sabit Cep Terminali”
“Bu ürünümüz daha fazla sabit noktadan, ofis dışındaki müşterileri, sabit hatları veya cep telefonu numaralarını aramaya yönelik hizmet veren, çok daha ucuz iletişim imkanı sağlayan bir ürün. İlgili alana bir cihaz koyarak içerisine sim kart yerleştiriyoruz. Bu sistem temelde bir cep telefonu mantığıyla çalışıyor ama ofiste sabit terminal hizmeti veriyor. Bu ürünle sesle iletişimde yani aramalarda % 40’lara varan tasarruf sağlanabiliyor. Ürün sadece konuşmaya yönelik olduğu için iki temel özelliği var. Konuşma için çok fazla dakika içermesi ve dakika başı ücretinin ucuz olması. Daha ucuz olduğu için de müşteriler eğer ofislerinden birisini aramak istiyorlarsa bu ürün tercih ediyorlar.”

‘Toplu SMS’
“Bu ürünümüzle, kurumlar aynı anda 4 - 5 bin belki daha fazla müşterisine SMS göndererek mesajını iletebiliyor.”


Kurumsal Kablosuz İnternet (Geniş Bant İnternet ve Radyolink)

“Çok daha yüksek kapasite ve süratli internet sağlayan bu teknolojiler, hem hizmet kalitesini artırıyor, hem de kurumların rekabet gücünü yükseltiyor.  Merkezin, veri merkezlerine bağlanma, internet üzerinden veri alışverişi, online (çevrimiçi) bağlantı gibi ihtiyaçları karşılayan bu ürünler, kesintisiz internet hizmeti sunuyor.
Hem yoğun internet istiyorsunuz hem de hiç kesilmemesi gerekiyor. O zaman burada önerebileceğimiz ürün tektir, o ürünümüz de Radyolink’tir..”

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..