Reklam
  • Reklam
Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nde ralli için geri...

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği'nde ralli için geri sayım!

Klasikler yollara çıkacak, kıyasıya yarışacak. Bosphore Card ana sponsorluğunda gerçekleşecek yarış, iki gün sürecek. İşte detaylar.

Reklam
20 Ekim 2017 - 09:43 - Güncelleme: 20 Ekim 2017 - 10:31
Reklam

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği (KTKOD) 2017 yılının final niteliğindeki büyük rallisi, Bosphore Card ana sponsorluğunda üçüncü kez 21/22 ve 23 Ekim tarihlerini kapsayan günlerde gerçekleştiriyor.

Beş yarışlık 2017 takvimin son yarışı , 21 Ekim Cumartesi sabahı saat 9:00 da start alanı olan Lefkoşa Golden Tulip Hotel’de toplanılarak kayıt ve kapı numaraları teslimi yapılacak. Dernek Asbaşkanı ve Yarış Direkötü Burçin Aliusta'dan alınan bilgilere göre , Kahvaltı eşliğinde yapılacak olan kayıt işlemlerinin ardından  klasik otomobiller yılın son yarışı için saat 10.00 start yapacak. geçilecek güzergahların ardından , yarışa destek veren Gazi Mağusa’daki City Mall AVM merkezine varılarak ilk gün birinci ayak son bulacak.

"Mağusalı Klasikseverleri City Mall AVM’ye bekliyoruz"

City Mall AVM park yerinde sergi düzeni alacak olan klasiklere , bölgede bulunan klasik otomobil sahipleri de katılabilecek. Saat 13:00 – 14:30 arası yapılacak molanın ardından yarışın ilk gün ikinci ayağı start alacak. Yarışa katılan ve kaydını tamamlayan herkese City Mall AVM’den City Money hediye kartı alacak. 20TL değerindeki bu kartları dileyen City Mall içerisindeki restoranlar dileyenler de mağazalarda yapacakları alış verişlerde kullanabilecek. İkinci ayak güzergahı ardından 17:00 civarında konaklama yapılacak olan Kaplıca bölgesindeki Kaplıca Tatil Köyüne varılacak. Gece yemeği ise canlı müzik eşliğinde yapılarak ilk günün yorgunluğu atılacak.

İlk gün Neticeleri Canlı Olarak Dernek Sitesinde Yayınlanacak

Büyük rallide geleneksel olarak yapılan ilk günün neticeleri , tamamlanan her etabın ardından dernek resmi sitesi olan www.ktkod.com adresinden  canlı olarak yayınalanacak. İkinci gün ise Kaplıca Otel'deki kahvaltının ardından 11:00 da yılın son etapları için start alınacak. Takriben ilk klasik otomobil ise saat 13:00 civarında yarışın finişi olan Lefkoşa Golden Tulip Hotele ulaşarak yarışı tamamlamış olacak. Matematiksel olarak genel klasmanda ve diğer kategorilerde şampiyonlar belli olmadığından dolayı ,zorlu yarışta neticeler merakla bekleniyor.Ana sponsor Pasha Group Bosphore Card ve yarış destekçisi City MALL , zorlu etaplara isimlerini  vererek birbirinden değerli sürpriz ödüller verecek.  Bosphore Card yarışının ödül töreni ise 23 Ekim pazartesi gecesi Golden Tulip Hotel’de 20:00 da gerçekleştirilecek kokteyl eşliğinde yapılarak açıklanacak neticelerin ardından kupalar takdim edilecek. Bu yarışın ardından ise puan veren başka faaliyet olmamasından dolayı da 2017 yılı şampiyonları belli olacak. Katsayısı 3,25 olan yarışa son kayıt tarihi ise bugün saat 14.00 olarak belirlendi.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Eylül 2018
MTS Tur, münhal açtı!..
MTS Tur, münhal açtı!..