Reklam
  • Reklam
Kıbrıs tanıtım günleri Antalya’da başlıyor..

Kıbrıs tanıtım günleri Antalya'da başlıyor..

Turizm ve Çevre Bakanlığı, Antalya’da Kuzey Kıbrıs Tanıtım Günü düzenliyor.Turizm ve Çevre Bakanlığından verilen bilgiye göre, yarınki etkinliklerde KKTC turizmi, emlak, yüksek öğrenim ve yerli ürünler tanıtılacak.

Reklam
20 Temmuz 2017 - 08:18
Reklam

 Turizm ve Çevre Bakanlığı, Antalya’da Kuzey Kıbrıs Tanıtım Günü düzenliyor.

Turizm ve Çevre Bakanlığından verilen bilgiye göre, yarınki etkinliklerde KKTC turizmi, emlak, yüksek öğrenim ve yerli ürünler tanıtılacak.

Etkinliklere katılmak üzere Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu yarın Antalya’ya gidecek.

“Kuzey Kıbrıs Tanıtım Günleri” çerçevesinde iki ülkenin turizm sektörü temsilcileri de bir araya gelecek. Toplantılara Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası temsilcileri de katılacak.

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Türkiye’nin çeşitli illerinde düzenledikleri Kuzey Kıbrıs Tanıtım Günlerinin yoğun ilgi gördüğünü belirtti.

İki toplum arasındaki güçlü bağı daha da güçlendirmek için çalıştıklarını ifade eden Ataoğlu, ''Turizmde karşılaştığımız ambargoları kırmak için her platformda anavatanımızla birlikte mücadele etmekteyiz. Bu yıl ambargo ve baskılara rağmen Kuzey Kıbrıs'ta son 42 yılın rekorunu kırdık. Bu bize onur ve gurur vermektedir'' dedi.

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 25 Eylül 2018
MTS Tur, münhal açtı!..
MTS Tur, münhal açtı!..