Reklam
  • Reklam
Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Türk Maarif...

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Türk Maarif Koleji'nde!

Üniversite adayları için tercih telaşı başladı. Geleceğine yol vermek isteyen adaylar en iyi şekilde araştırmalar yapıyor. Bu süreçte okullarda düzenlenen fuarlar büyük önem taşıyor. Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi de kalabalık bir uzman kadrosuyla fuara katıldı.

Reklam
20 Mart 2017 - 14:36
Reklam

Üniversite adayları için tercih telaşı başladı. Geleceğine yol vermek isteyen adaylar en iyi şekilde araştırmalar yapıyor.


Bu süreçte okullarda düzenlenen fuarlar büyük önem taşıyor.

Buluşmanın adresi bu kez Lefkoşa Türk Maarif Koleji’ydi.


Birçok üniversite, Lefkoşa TMK öğrencileri için oradaydı, eğitim programlarını paylaştı.

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi de kalabalık bir uzman kadrosuyla katıldı fuara. KSTU Kurumsal İletişim ve Tanıtım Daire Başkanı Emrah Adaklı geleceğin sağlıkçı adaylarına akademik bölümler, yerinde uygulama avantajları ve iş fırsatlarını anlattı. KSTU Sağlık Programları Direktörü Gökçe Ünal ise, sağlık bölümleriyle ilgilenen tüm adayların sorularını tek tek yanıtladı.Burs Sınavı İçin Geri Sayım

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi burs sınavı da büyük ilgi gördü fuarda. 22-24 Haziran tarihlerinde düzenlenecek sınava birçok başvuru gerçekleşti. YÖK denkliğini de alan üniversite ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak ve sınav başvurusu yapmak isteyen adaylar www.kstu.edu.tradresinden de iletişim kurabiliyor.

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x