Reklam
  • Reklam
KSTU’da çalışmak ister misiniz?

KSTU'da çalışmak ister misiniz?

Kıbrıs eğitim sektöründe kariyer planları yapmak isteyenler için fırsatın adresi Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi. KSTU 25 akademik personel alamı yapacak. İşte münhalin detayları..

Reklam
19 Eylül 2016 - 10:28 - Güncelleme: 19 Eylül 2016 - 11:00
Reklam

Kıbrıs eğitim sektörünün güçlü markası Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi, yeni eğitim ve öğretim yılı için artık son hazırlıklarını yapıyor. “Kıbrıs’ta eğitim sağlıkla başlıyor” sloganıyla öne çıkan, güçlü altyapısı ile dikkat çeken üniversite, beş ayrı bölümde akademik personel alımı yapacak.

KSTU; Diş hekimliği, eczacılık, hukuk, psikoloji ve hemşirelik bölümleri için açtığı münhalle, 25 akademisyeni bünyesine katmayı hedefliyor.

Münhale başvurmak isteyen adayların YÖK formatında akademik özgeçmiş ile üniversite yönetimine ulaşması gerekiyor.

              

 

DİŞ  HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİNE YOĞUN TALEP

Güzelyurt’ta konumlanan ve bölgeye köklü bir yatırım kazandıran Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi’nde kayıtlar tüm hızıyla sürüyor. KKTC vatandaşı ve lise eğitimini KKTC’de alan Türkiye vatandaşlarının büyük ilgi gösterdiği KSTU’da, diş hekimliği fakültesi şu an en çok talep gören bölüm..

Yüzde 75’e varan burs imkanlarıyla sağlıklı eğitimin kapısını açan KSTU, öğrenci adaylarına çift diploma imkanı da sunuyor!

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
City Mall AVM, münhal açtı!..
City Mall AVM, münhal açtı!..