Reklam
  • Reklam
Kıbrıs Araba Müzesi ve Kıbrıs Modern Sanat Müzesi turistlerin...
Reklam

Kıbrıs Araba Müzesi ve Kıbrıs Modern Sanat Müzesi turistlerin akınına uğruyor!

İç ve dış turizm alanlarında aktif çalışmalar sürdüren, çağdaş, genç ve dinamik bir turizm acentesi olan Dorana Turizm, Kıbrıs Araba Müzesi ve Kıbrıs Modern Sanat Müzesi'ne tur düzenlemeye başladı. Düzenlenen turlar turistler tarafından büyük ilgi görüyor. İşte detaylar...

Reklam
07 Kasım 2018 - 14:42
Reklam

Kıbrıs Araba Müzesi ve Kıbrıs Modern Sanat Müzesi turistlerin akınına uğruyor!

Turizm sektöründeki yeni binası ve deneyimli kadrosuyla, yurt içi ve yurt dışı kültür turları, transferler, iş adamlarına yönelik yurt dışı seyahat hizmetleri, kongre ve etkinlik organizasyonlarının tüm süreçlerini yöneten Dorana Turizm, sektöre farklı bir bakış açısıyla baktığını kanıtlamaya devam ediyor.

Yenilikçi organizasyon yapısına sürekli farklı turlar ve organizasyonlar ekleyen Dorana Turizm, Yakın Doğu bünyesinde bulunan Kıbrıs Araba Müzesi ve Kıbrıs Modern Sanat Müzesi’ne de tur düzenlemeye başladı. Dünya çapında birçok sanatçının eserlerinin bulunduğu Kıbrıs Modern Sanat Müzesi’nde çeşitli yağlı boya ve el sanatları çalışmaları ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor. Kıbrıs Araba Müzesi içerisinde bulunan ve dünya tarihinde büyük izler bırakmış çok değerli arabalar, yurt içi ve yurt dışı gruplar tarafından ziyaretçi akınına uğruyor.

Ayrıca, müze içerisinde gruplara özel etkinlik yapılması ile turistlerin ilgi odağı olan Kıbrıs Araba Müzesi, bu alanda lider olma yolunda hızla ilerlemeye devam etmektedir. Müze ziyaretleri konusunda açıklama yapan Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, turizm alanında bulunan birçok firma ile görüştüklerini ve yurtdışından gelen yabancı turistlere yönelik ziyaret programı hazırladıklarını dile getirdi. Kuzey Kıbrıs’ın kültürel zenginliklerine bu değerli müzeleri katmanın ülkemizi tanıtma konusunda çok önemli olduğunu vurgulayan Mavili, dünyanın birçok yerinde turizm tanıtım faaliyetlerinin sürekli geliştiğini ve yenlikçi bakış açılarının sektörede önemli olduğunu söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk Bankası münhal açtı..
Türk Bankası münhal açtı..
Kıbrıs Türk Ticaret Odası münhal açtı..
Kıbrıs Türk Ticaret Odası münhal açtı..