Reklam
  • Reklam
Kamu Hizmetleri münhal ve sınav duyurusu..

Kamu Hizmetleri münhal ve sınav duyurusu..

Kamu Hizmetleri Komisyonu Başkanlığı münhal ilanı ve sınav duyurusu..

Reklam
06 Kasım 2017 - 10:50 - Güncelleme: 06 Kasım 2017 - 15:09
Reklam

 

Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı Merkezi Cezaevi ilk atama kadroları münhal ilanı ve sınavlar duyuruları aşağıdaki gibidir.

 

MÜNHAL KADRO ADI

MÜNHAL KADRO ADEDİ

 III. Derece Cezaevi Maliye Memuru

2

 

EKTEKİ HİZMET ŞEMALARINDA BELİRTİLEN ARANAN NİTELİKLERİ TAŞIYAN ADAYLARDAN BAŞVURU KABUL EDİLECEKTİR.

1. Başvurular

      (1) Münhal mevkiler için aranan nitelikleri taşıyanlardan Kamu Hizmeti Komisyonu’na yapılacak başvurular, 6  Kasım  - 22 Aralık, 2017 tarihleri arasında (her iki tarih dahil) kabul edilecektir.

     (2) Adayların Kamu Hizmeti Komisyonu web sayfasından indirecekleri veya Kurumumuzdan alacakları başvuru formlarını doldurarak, başvuru tarihleri içerisinde Kamu Hizmeti Komisyonu’na gerekli diğer belgelerle birlikte vermeleri gerekmektedir.

2. Sınav Tarihi ve Sınav Yerleri

Yukarıda belirtilen münhal kadronun Yazılı yarışma Sınavı 14 Ekim, 2018 Pazar günü yapılacaktır. Sınav saati ve adayların sınava gireceği yerler en geç sınav tarihinden 3 gün önce Kamu Hizmeti Komisyonu’nun http://khk.kamunet.net adresindeki web sayfasından başvuru sırasında verilen “Alındı Belgesi”nin üzerinde belirtilen “Aday Numarası” ile duyurulacaktır.

Adaylara ayrıca yazılı olarak sınava çağrı yapılmayacaktır. Konu sınav merkezine yazılı yarışma sınavı amacıyla gelecek olan engelli adayların sınava gelmeden önce engelinin ne olduğu ve derecesi hususunda Kamu Hizmeti Komisyonu’na bilgi vermeleri halinde kolaylık sağlanması için gerekli önlemler alınacaktır.

3. Sınava Başvuru Ücreti Sınava başvuru ücreti

34,50 TL olup, başvurudan önce Gelir ve Vergi Dairesi’ne veya şubelerine yatırılarak, makbuzunun alınması gerekmektedir.

4. Aranan Nitelikler

Konu münhal kadrolara başvuracak tüm adayların kamu görevleri yasasının 62. Maddesinde yer alan kamu görevine alınacaklarda aranan Genel Koşullara ilaveten aşağıda belirtilen Özel Koşulları taşımaları gerekmektedir.

  1. Bir üniversitenin veya dengi bir yüksek öğretim kurumunun Maliye, İktisat , Muhasebe , İşletmecilik veya Ticaret bölümlerinden lisans diplomasına sahip olmak veya Certified veya Chartered Accountatnt ünvanı taşımak.
  2. İlgili mevzuat uyarınca yapılacak sınavlarda başarılı olmak. Ayrıca konu münhal kadroya hizmet dışından başvuracak adayların ORTA DÜZEY  yeterlilik sınavını geçme koşulu aranmaktadır.

5. Münhal Kadronun Baremi

1 Ocak 2011 tarihinde yürürlüğe giren 47/2010 sayılı Kamu Çalışanlarının Aylık (Maaş- Ücret ) ve Diğer Ödeneklerinin Düzenlenmesi Yasası’nın 4. Maddesi uyarınca Maliye Bakanlığı’nca düzenlenecektir.

6. Sınava Başvuru İçin Gerekli Belgeler

 (1) Başvuru Formu

(2) Sınav Ücreti Makbuzu

(3) KKTC Kimlik Kartı ( Aslı ve Fotokopi)

(4) Yeterlilik Belgesi (Fotokopi)

(5) Okul diploması veya Çıkış Belgesi (Aslı ve Fotokopi)

(6) Bir adet resim

(7) Terhis Belgesi Aslı ve Fotokopisi ( erkek adaylar için)

 

Başvuru için gerekli olan ve yukarıda belirtilen belhelerin asılları başvuru sırasında görülüp iade edilecektir.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 18 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 18 Eylül 2018
"Türk lirası" Garanti Bankası ile daha avantajlı!..