Reklam
  • Reklam
İşte, kripto sektöründeki ilk otomatik ödeme platformu!
Reklam

İşte, kripto sektöründeki ilk otomatik ödeme platformu!

Kripto paralarda son durum...

Reklam
06 Aralık 2018 - 09:49
Reklam

İşte, kripto sektöründeki ilk otomatik ödeme platformu!

Kripto sektörü bu sene bir dizi talihsizliğe dayanarak büyük fiyat volatilitesi ve zayıf yatırımcı güveni ile sonuçlandı. Yatırımcılar ve düzenli tüccarlar, kamu güvensizliği, yavaş işlem sistemleri ve ulusal ve uluslararası düzeydeki çeşitli yargı bölgelerinde sıkı düzenlemeler de dahil olmak üzere bir dizi telaşa karşı mücadele etmek zorunda kaldılar. DASH InstantSend tüm bu sıkıntıları bir nebzede olsa aşmak için yeni bir yöntem geliştirdi.

DASH InstantSend mevcut teknolojiyi geliştirerek anında ödeme ve havale işlemlerini yapacak.

Piyasada bulunan dezavantajların en çok sakıncası, Blockchain teknolojisi ile halihazırda mevcut olan ve birçok borsa platformunun hizmetlerine yansıyan ödeme ve işlemlerin yavaş temposu oluyor. Müşteriler, alışılmadık şekilde uzun bekleme süreleri ve yavaş ödeme sistemleri tarafından garanti edilen bir durum.

Bu zorlu sorunu düzeltmek ve durdurmak için bazı adımlar atılmış olsa da, kripto ve Blockchain geliştiricilerinin veya uzmanlarının oyunlarını hızlandırmaları ve yenilikçi çözümler üretmeleri gerektiği giderek daha fazla anlaşılmakta.

Dashbu sorunu çözmek için inisiyatif almış. Açık kaynaklı bir kripto para birimi olan Dash, mevcut teknolojiyi geliştirmek ve anında ödeme ve havale işlemlerine yardımcı olacak uygun bir çözüm sağlamak için adım attı.

Hızlı, izlenemez ve anonim işlemlere izin veren merkezi olmayan otonom şirket, kriptodaki bir ödeme platformu olan InstantSend teknolojisinin bir yükseltmesini gerçekleştiriyor. Dash işlemleri ve ödemeleri güvenli ve anında yapmak için InstantSend hızını artıracak. Bu yükseltme, ödemelerin varsayılan, anında ve hızlı bir şekilde yapılması için tasarlanmış.

Yeni özellik ile ekstra ücret ödemeyecek.

Dash InstantSend özelliği, otomatik etkinleştirme kilidi ile çalışacak ve aynı zamanda tüm işlemlerde ekstra ücret ödemeyecek. Ayrıca, özel bir işlem veya destekleyici arabirime gerek duyulmayacak; bu, sistemin Dash ödeme sistemini desteklemeyen tüm cüzdanları ve hizmetleri otomatik olarak entegre edeceği anlamına geliyor.

Harici bir arayüz olmadan çalışan sistem, Dash işlemlerinin %90’ından fazlasının InstantSend yardımı ile gerçekleştirileceği anlamına gelir. Ancak, yine de manuel sistemi kullanmak isteyen traderlar bunu yapabilir ve ek ücreti ödeyebilir. Geliştirmenin içe aktarılması hakkında konuşan Dash lider geliştiricisi, tüm işlemler için otomatik kilitleme özelliğinin bulunduğunu söylüyor.

Bu yeni özellik, dünyanın en kullanıcı dostu Blockchain destekli ödeme sistemleri olma aşamasında Dash kripto ve teknolojisini yerleştiriyor. Bu, kullanıcıların ve satıcıların, onlara en iyi deneyimi sunan bir sistemle kolayca ilişki kurmasını sağlayarak gerçekleştirdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x