Reklam
  • Reklam
İşte Kıbrıs gündemi..

İşte Kıbrıs gündemi..

KKTC gündemi için yoğun bir gün. Genç İşadamları Derneği Başbakanlık önünde açıklama yapacak. Ercan Havalimanı'nda CAS çalışanlarını ziyaret edecek Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı. Görnçe-Alevkaya yol yenileme projesinin de ihalesi var. İşte 6 Eylül Kıbrıs gündeminden öne çıkanlar..

Reklam
06 Eylül 2016 - 10:03 - Güncelleme: 07 Eylül 2016 - 02:02
Reklam

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst, Görneç - Alevkaya güzergahı yol yenileme projesi ihalesinin bakanlıkta düzenlenecek imza törenine katılacak. (09.00) 

Eşit Hak ve Adalet Sendikası (HAK-SEN), kuruluş bildirgesini açıklayacağı ve sendika yönetim kurulu üyelerini tanıtacağı basın toplantısı düzenleyecek. (Yer: Green Kitchen Restaurant, Lefkoşa (Çağlayan Parkı karşısı) - 09.30)
 
Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis, yoğunlaştırılmış Kıbrıs müzakereleri çerçevesinde bir araya gelecek. (10.00)
 
Genç İşadamları Derneği (GİAD), Başbakanlık önünde basın açıklaması yapacak. (10.00)

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst, Ercan Havaalanı’nda faaliyet gösteren CAS şirketini ziyaret edecek. (10.00)
 
Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu, Vakıflar İdaresi ve Afrodizyak Organizasyon’un sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Gençlere Sanata Teşvik Konserleri” ile ilgili olarak basın toplantısı düzenlenecek. (Başbakanlık toplantı salonu - 11.00)
 
“2016 Kısmi Hibe Destek Yardım Projeleri” ilan edilecek. Ekonomi ve Enerji Bakanlığı toplantı salonundaki etkinliğe Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu da katılacak. (12.00) 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018